1. Blog
  • Dla profesjonalistów
  • Analizy
  • Aranżacje
  • Architektura
  • Baza wiedzy
  • Dzielnice
  • Finanse i prawo
  • Lokalizacje
  • Porady
Tematy

Współpraca GetHome i MetroHouse rozpoczęta!

Redakcja

Redakcja

24.09.2021

Współpraca z MetroHouse rozpoczęta! Od teraz oferty operatora największej w Polsce sieci biur nieruchomości dostępne na GetHome.pl!

Rozpoczęliśmy współpracę partnerską z MetroHouse, czyli operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości, obecnym na polskim rynku od 2006 roku. Pod marką MetroHouse działa już ponad 80 biur nieruchomości i ponad 600 profesjonalnych doradców. Teraz oferty firmy pojawiły się na GetHome.pl.

Każdego roku przez MetroHouse obsługiwanych jest kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką.


Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. W rezultacie klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

Ogromnie cieszymy się z rozpoczętej współpracy. Dzięki partnerstwu z MetroHouse osoby poszukujące mieszkań i domów na GetHome mogą już zapoznać się z ponad 1000 najwyższej jakości ofert - oczywiście bez duplikatów ogłoszeń. 

Subskrybuj „Gethome” na Google News

Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome

Google Chrome

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Safari

Safari

Opera

Opera