Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Gdynia - 6 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 6 domów do wynajęcia w Gdyni

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Gdyni - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy w Gdyni dwupokojowe:

  W Gdyni jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Gdyni trzypokojowe:

  W Gdyni jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Gdyni czteropokojowe:

  W Gdyni jest 0 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 0 m2

  Domy w Gdyni pięciopokojowe:

  W Gdyni jest 6 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 13 167 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 255 m2

  Domy używane w Gdyni - oferty agencji nieruchomości

   - 6 ogłoszeń
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Wynajmę dom Gdynia, Orłowo o powierzchni 336 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1000 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 18 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją White Wood Nieruchomości.
  • Wynajmę dom Gdynia, Mały Kack o powierzchni 195 mkw. Powierzchnia działki wynosi 400 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 20 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: co własne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją White Wood Nieruchomości.
  • Wynajmę dom Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana o powierzchni 315 mkw. Powierzchnia działki wynosi 550 mkw. Rok budowy: 1949. Cena - 14 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Lindner i Partnerzy.
  • Wynajmę dom Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana o powierzchni 308 mkw. Powierzchnia działki wynosi 700 mkw. Rok budowy: 1949. Cena - 14 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 7 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
  • Wynajmę dom Gdynia, Mały Kack o powierzchni 176 mkw. Powierzchnia działki wynosi 301 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 8 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 7 pokoi, 2 łazienki. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SZABELSKA NIERUCHOMOŚCI.
  • Wynajmę dom Gdynia, Oksywie o powierzchni 200 mkw. Powierzchnia działki wynosi 250 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 1 łazienkę, ogrzewanie: co własne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
  Poznaj region

  Domy do wynajęcia – Gdynia z ofertą dla wymagających

  Jako jedno ciekawiej położonych miast w Polsce Gdynia i jej nieruchomości mieszkalne cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jest to bardzo dobre miejsce do zamieszkania, choć aktualne ceny nieruchomości mogą skutecznie zniechęcać do zakupu. Właśnie dlatego na popularności zyskuje wynajem, który dotyczy zarówno mieszkań, jak i domów. Sprawdź, do kogo są kierowane domy do wynajęcia w Gdyni i jak wygląda lokalny rynek nieruchomości.

  Domy do wynajęcia w Gdyni – co warto wiedzieć o lokalnym rynku?

  Nadbałtycka Gdynia to nie tylko duży ośrodek turystyczny, ale także nowoczesne miasto, w którym prężnie rozwijają się biznes i kultura. Z tego powodu ma ono ogromną siłę przyciągania. Popyt na nieruchomości jest ogromny, a deweloperzy starają się zapełniać luki na rynku, budując zarówno mieszkania jak i domy. Na wynajem trafia jedynie część z tych nieruchomości, ale wybór jest obecnie zdecydowanie większy niż jeszcze kilka lat temu. Dom do wynajęcia w Gdyni to rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim dla wymagających osób, które szukają dużej przestrzeni do życia, prywatności, a nierzadko również rozmaitych luksusowych udogodnień. Dostępne są jednak również nieruchomości przeznaczone na kwatery pracownicze dla nawet kilkudziesięciu osób.

  Ile kosztuje wynajem domów w Gdyni?

  Gdyni z całą pewnością nie można zaliczyć do tanich miast pod względem cen nieruchomości. Ceny są tu co prawda nieco niższe niż w Gdańsku, ale nadal pozostają jednymi z najwyższych w Polsce. Jeśli jednak chodzi o wynajem domów, ceny są zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od standardu, choć lokalizacja również jest bardzo ważna. Przykładowo dom do wynajęcia w Gdyni Orłowo może być nawet ponad dwukrotnie droższy niż dom o podobnych parametrach, ale znajdujący się np. w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino czy Chylonia. Tanie domy na wynajem zazwyczaj przeznaczone są dla pracowników. W przeliczeniu na 1 m2 powierzchni dość tanie są też domy starszego typu o bardzo dużych powierzchniach.

  Wybierz idealny dom na wynajem w Gdyni!

  Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny, czy praktycznych kwater dla pracowników, Gdynia ma wiele do zaoferowania. Co więcej, domy można znaleźć praktycznie w każdej części miasta. Jego dzielnice mają ściśle określony charakter, dlatego warto starannie dobierać lokalizację. Pomoże Ci w tym nasza interaktywna mapa, na której znajdziesz wszystkie domy do wynajęcia z danego obszaru.

  Jesteś zainteresowany najmem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na wynajem w Gdyni na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: