Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Gdańsk - 7 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 7 domów do wynajęcia w Gdańsku

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Gdańsku - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy w Gdańsku dwupokojowe:

  W Gdańsku jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Gdańsku trzypokojowe:

  W Gdańsku są 2 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 9 200 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 215 m2

  Domy w Gdańsku czteropokojowe:

  W Gdańsku jest 1 oferta domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 6 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 84 m2

  Domy w Gdańsku :

  W Gdańsku są 4 oferty domów

  Średnia cena domów to 11 375 zł

  Średni metraż domów to 232 m2

  Domy używane w Gdańsku - oferty agencji nieruchomości

   - 7 ogłoszeń
  brak obrazkabrak obrazkaDuży i przestronny dom do wynajmu wymagany remontu
  i
  Dom
  8 pokoi320 m2

  10 000/miesiąc

  31 zł/m2

  Gdańsk, Chełm

  Wynajmę dom Gdańsk, Chełm o powierzchni 320 mkw. Cena - 10 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 8 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dom Hunter Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaNa wynajem piętro domu 110m2, oddzielne wejście
  i
  Dom
  3 pokoje110 m2

  3 900/miesiąc

  35 zł/m2

  Gdańsk, Osowa

  Wynajmę dom Gdańsk, Osowa o powierzchni 110 mkw. Powierzchnia działki wynosi 300 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 3 900 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, 3 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dom Hunter Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDom gdańsk kiełpino górne
  i
  Dom
  7 pokoi250 m2

  8 500/miesiąc

  34 zł/m2

  Gdańsk, Kokoszki

  Wynajmę dom Gdańsk, Kokoszki o powierzchni 250 mkw. Powierzchnia działki wynosi 960 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 8 500 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 7 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
  brak obrazkabrak obrazkaDom w zabudowie szeregowej
  i
  Dom
  5 pokoi180 m2

  7 000/miesiąc

  38 zł/m2

  Gdańsk, Matarnia

  Wynajmę dom Gdańsk, Matarnia o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 100 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 7 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDo wynajęcia dom bliźniak 180 m2, gdańsk-oliwa
  i
  Dom
  14 pokoi180 m2

  20 000/miesiąc

  111 zł/m2

  Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

  Wynajmę dom Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 566 mkw. Cena - 20 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 14 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: co miejskie. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
  brak obrazkabrak obrazkaDom w atrakcyjnej lokalizacji po remoncie!
  i
  Dom
  3 pokoje320 m2

  14 500/miesiąc

  45 zł/m2

  Gdańsk, Oliwa

  Wynajmę dom Gdańsk, Oliwa o powierzchni 320 mkw. Cena - 14 500 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, 3 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Profair Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka4 pokojowy dom z ogródkiem przymorze
  i
  Dom
  4 pokoje84 m2

  6 000/miesiąc

  71 zł/m2

  Gdańsk, Przymorze Małe

  Wynajmę dom Gdańsk, Przymorze Małe o powierzchni 84 mkw. Cena - 6 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, 1 łazienkę. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  Poznaj region

  Domy do wynajęcia – Gdańsk dla wymagających

  Największe miasto polskiego wybrzeża i stolica woj. pomorskiego to ośrodek o dużej sile przyciągania. Gdańsk jest miastem handlowym, biznesowym, przemysłowym. Ma także ogromne znaczenie kulturalne i turystyczne. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkalne jest tu ogromne. Domy do wynajęcia w Gdańsku nie są szczególnie popularne, ale oferta jest dość atrakcyjna. Są to przede wszystkim nieruchomości dla wymagających, którzy są w stanie sporo zapłacić za godne warunki do zamieszkania. Dowiedz się więcej!

  Domy do wynajęcia w Gdańsku – jak wygląda tutejszy rynek?

  Rynek mieszkaniowy w Gdańsku jest ogromny i cechuje się dużą dynamiką zmian. Codziennie z rynku znikają kolejne oferty, a jednocześnie pojawiają się nowe. Domy w Gdańsku zdecydowanie chętniej są jednak przeznaczane na sprzedaż lub wynajem krótkoterminowy z myślą o turystach niż na wynajem długoterminowy. Dlatego ich wybór jest relatywnie mały w porównaniu z innymi typami nieruchomości.

  Domy do wynajęcia w Gdańsku mają zróżnicowane lokalizacje i powierzchnie. Zwykle są jednak przeznaczone dla wymagających. Dopracowany design i przemyślany wystrój to znak rozpoznawczy większości z nich, choć bywają utrzymane zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej stylistyce.

  Domy w Gdańsku – ile kosztuje wynajem?

  W związku z wysokim standardem nieruchomości i niezwykłymi walorami miasta domy do wynajęcia w Gdańsku nie należą do najtańszych. Ceny czynszów często można porównać do tych warszawskich. Oznacza to, że są one nawet kilka razy większe niż w innych miejscach w Polsce. Największy wpływ na ceny mają wiek i standard nieruchomości. Nie bez znaczenia jest jednak również lokalizacja. Domy w pobliżu centrum Gdańska lub też jego malowniczych plaż są zdecydowanie droższe od pozostałych. Nieco więcej trzeba też często zapłacić w przypadku zacisznych lokalizacji, takich jak Gdańsk-Osowa.

  Domy na wynajem w Gdańsku – wybierz nieruchomość dla siebie

  Domy na wynajem w Gdańsku to oferta dla wymagających. Większość nieruchomości jest utrzymana w wysokim standardzie, choć różnią się pod wieloma względami. To zarówno tradycyjne budowle, jak i nowoczesne domy modułowe powstałe w ostatnich latach. Są to często spektakularne wille, ale można tu znaleźć również skromniejsze z zewnątrz, a bardzo wygodne od środka kompaktowe domy. Dzięki filtrom naszej wyszukiwarki możesz szybko znaleźć ogłoszenia, które spełniają Twoje wymagania. Warto skorzystać również z interaktywnej mapy, jeśli zależy Ci na konkretnej lokalizacji.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę domów do wynajęcia w Gdańsku na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: