Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Gliwice - 4 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 4 domy do wynajęcia w Gliwicach

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Gliwicach - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy w Gliwicach dwupokojowe:

  W Gliwicach jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Gliwicach trzypokojowe:

  W Gliwicach jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Gliwicach czteropokojowe:

  W Gliwicach jest 0 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 0 m2

  Domy w Gliwicach pięciopokojowe:

  W Gliwicach są 4 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 7 225 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 215 m2

  Domy używane w Gliwicach - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaNowy duży dom. klimatyzacja. pompa ciepła. vip!!
  i

  Dom 5 pokojowy do wynajęcia
  Gliwice

  Oferta biura nieruchomości
  5 pokoi 240 m2
  10 000/mies.
  41 /m2
  Wynajmę dom Gliwice o powierzchni 240 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 10 000 zł/miesiąc. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją VERITAS Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaOstropa, dla pracowników, blisko a4
  i

  Dom 5 pokojowy do wynajęcia
  Gliwice

  Oferta biura nieruchomości
  5 pokoi 270 m2
  3 900/mies.
  14 /m2
  Wynajmę dom Gliwice o powierzchni 270 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1500 mkw. Cena - 3 900 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Szeliga Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaNowoczesny dom, klimatyzacja, 2 miejsca w garażu
  i

  Dom 5 pokojowy do wynajęcia
  Gliwice

  Oferta biura nieruchomości
  5 pokoi 240 m2
  10 000/mies.
  41 /m2
  Wynajmę dom Gliwice o powierzchni 240 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 10 000 zł/miesiąc. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Truhome Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaOkolice ul. andersa
  i

  Dom 5 pokojowy do wynajęcia
  Gliwice

  Oferta biura nieruchomości
  5 pokoi 109 m2
  5 000/mies.
  45 /m2
  Wynajmę dom Gliwice o powierzchni 109 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1160 mkw. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Szeliga Nieruchomości.
  Poznaj region

  Domy do wynajęcia – Gliwice z ciekawą ofertą nieruchomości

  Czwarte największe pod względem liczby ludności miasto woj. śląskiego jest również jednym z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków należących do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczne miejsca pracy w IT i branży nowoczesnych technologii przyciągają tu osoby szukające komfortowego miejsca do zamieszkania. Z tego powodu domy do wynajęcia w Gliwicach są poszukiwane coraz częściej. Dowiedz się więcej o ofercie w mieście i lokalnym rynku.

  Domy do wynajęcia w Gliwicach – jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?

  W nowoczesnych miastach, takich jak Gliwice, wynajem jest na porządku dziennym. I choć zwykle dotyczy mieszkań, coraz częściej poszukiwane są także domy do wynajęcia. Gliwice mają pod tym względem całkiem sporo do zaoferowania. Oferta jest różnorodna, ponieważ łączy stare i nowe nieruchomości. Duży obszar miasta pozwala też wybrać najemcom, czy wolą mieszkać w zacisznej, czy też tętniącej życiem okolicy. Domy do wynajęcia w Gliwicach to często nowoczesne i wręcz luksusowe posiadłości. Można tu jednak również znaleźć skromniejsze nieruchomości – np. pod kwatery pracownicze.

  Ile kosztuje dom do wynajęcia w Gliwicach?

  Jako duże i nowoczesne miasto Gliwice mają dużą siłę przyciągania. Przekłada się to jednak na ceny nieruchomości, które są tu dość wysokie – zdecydowanie powyżej średniej krajowej. Dlatego też w naprawdę dobrej cenie trudno jest znaleźć wygodny i nowoczesny dom do wynajęcia w Gliwicach. Tanio wynajmowane są jedynie nieruchomości, które lata swojej świetności mają już za sobą lub też skromne kwatery pracownicze. Znaczenie ma jednak nie tylko standard nieruchomości, ale również lokalizacja. Najdrożej jest w pobliżu centrum i stref przemysłowych oraz biznesowych. W okolicach Gliwic można jeszcze znaleźć domy do wynajęcia relatywnie tanio, ale tego typu atrakcyjne oferty zwykle szybko znikają z rynku. Niektórzy próbują zaoszczędzić, upierając się wyłącznie na domach do wynajęcia bez pośredników. Warto jednak pamiętać, że może to być ryzykowne.

  Znajdź idealny dom do wynajęcia w Gliwicach

  Co prawda oferta domów do wynajęcia w Gliwicach nie jest szczególnie liczna, ale za to różnorodna. Można tu znaleźć zarówno nieruchomości dla wymagających, jak i relatywnie tanie kwatery. Znajdują się one w zasadzie na terenie całego miasta. W centrum najczęściej można znaleźć nieruchomości starszego typu, a na obrzeżach więcej nowych budowli. Zależy Ci na konkretnej lokalizacji domu do wynajęcia? Skorzystaj z naszej interaktywnej mapy, aby odnaleźć wszystkie aktualne ogłoszenia z wybranego obszaru.

  Jesteś zainteresowany najmem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na wynajem w Gliwicach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: