Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Lębork - 17 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Lęborku

  Rynek wtórny - 17 domów na sprzedaż w Lęborku

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Lęborku - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Lęborku dwupokojowe:

  W Lęborku jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Lęborku trzypokojowe:

  W Lęborku jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Lęborku czteropokojowe:

  W Lęborku są 3 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 056 333 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 203 m2

  Domy w Lęborku pięciopokojowe:

  W Lęborku jest 14 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 834 071 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 239 m2

  Domy bezpośrednio w Lęborku - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Lęborku - oferty agencji nieruchomości

   - 17 ogłoszeń
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 105 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 450 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: piec dwufunkcyjny. Do domu przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 170 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2900 mkw. Cena - 800 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: podłogowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 230 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1734 mkw. Cena - 525 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 110 mkw. Powierzchnia działki wynosi 303 mkw. Cena - 419 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 240 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1500 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 890 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 382,86 mkw. Powierzchnia działki wynosi 221 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 1 290 000 zł. Dom z poddaszem ma 6 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: co miejskie. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 223 mkw. Powierzchnia działki wynosi 210 mkw. Rok budowy: 1968. Cena - 1 190 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 380 mkw. Powierzchnia działki wynosi 320 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 874 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: co własne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 350 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1047 mkw. Rok budowy: 1989. Cena - 870 000 zł. Dom 4 piętrowy bez poddasza ma 9 pokoi, ogrzewanie: etażowe. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 106 mkw. Powierzchnia działki wynosi 395 mkw. Cena - 630 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 180 mkw. Cena - 449 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: piec węglowy. Do domu przynależy balkon, ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 242,10 mkw. Powierzchnia działki wynosi 335 mkw. Cena - 629 000 zł. Dom 3 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 260 mkw. Powierzchnia działki wynosi 365 mkw. Rok budowy: 1925. Cena - 900 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: węglowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 268,45 mkw. Powierzchnia działki wynosi 971 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 1 550 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dykowska NIERUCHOMOŚCI.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 238,18 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1870 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 1 850 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: c.o. gazowe,kominek. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dykowska NIERUCHOMOŚCI.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 240 mkw. Powierzchnia działki wynosi 624 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 880 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: c. o. gazowe i węglowe. Do domu przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dykowska NIERUCHOMOŚCI.
  • Sprzedam dom Lębork o powierzchni 229,66 mkw. Powierzchnia działki wynosi 360 mkw. Rok budowy: 1998. Cena - 650 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: piec dwufunkcyjny. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dykowska NIERUCHOMOŚCI.
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Lębork przyjemnym miejscem do zamieszkania w woj. pomorskim

  Średniej wielkości Lębork to miasto położone wśród malowniczych krajobrazów i zachwycające zabytkową architekturą. Od brzegu Morza Bałtyckiego dzieli je zaledwie 30 km, a do Gdańska można dojechać w godzinę. Ponadto prężnie działają tutaj różne gałęzie gospodarki. Jednocześnie miasto jest kompaktowe, zaciszne i... niezwykle tanie w porównaniu z innymi miejscowościami regionu. Interesują Cię stosunkowo tanie, atrakcyjne domy na sprzedaż? Lębork może być idealnym miejscem dla Ciebie! Poznaj lokalny rynek.

  Domy na sprzedaż w Lęborku – jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?

  Ze względu na swoje atrakcyjne położenie i cały czas rozwijającą się gospodarkę ośrodek przyciąga wiele osób pragnących mieszkać z dala od zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do różnego rodzaju udogodnień. Stymuluje to rozwój rynku nieruchomości i działalność deweloperów. Najczęściej budują oni bloki mieszkalne, ale w mieście od czasu do czasu można również znaleźć nowe domy na sprzedaż. Lębork ma ponadto bardzo ciekawą ofertę na rynku wtórnym. Tutejsze nieruchomości często świetnie się prezentują i zapewniają mieszkańcom wysoki komfort. Nie brakuje tu nowoczesnych nieruchomości, choć można też znaleźć budowle starszego typu, w tym prawdziwe architektoniczne perełki.

  Ile kosztuje dom w Lęborku – średnie ceny na rynku

  Miasto z całą pewnością może przyciągać również cenami. Średnio w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej jest tu znacznie taniej niż w większości kurortów na wybrzeżu. Ceny są też nawet kilkakrotnie niższe od tych trójmiejskich. Dzięki temu w ramach określonego budżetu można tu kupić znacznie większy dom. Lębork jest jednak dość zróżnicowany pod względem konkretnych cen ofertowych – dom wolnostojący zwykle będzie tańszy niż dom w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Garaż lub duża, starannie zagospodarowana działka również podwyższają cenę domu na sprzedaż. Lębork jest najdroższy również dla tych osób, którym zależy na starannie wykończonych wnętrzach i nowoczesnych rozwiązaniach budowlanych.

  Domy na sprzedaż – Lębork i okolice z ciekawymi ofertami na GetHome.pl

  Jak znaleźć swój wymarzony dom na sprzedaż w Lęborku? Skorzystaj z wyszukiwarki ofert na stronie GetHome.pl. Wyniki możesz filtrować według ceny, powierzchni całkowitej, typu zabudowy i innych kryteriów, które powinny wyróżniać Twój idealny dom na sprzedaż. Lębork i okolice możesz również przeszukać za pomocą naszej interaktywnej mapy. Dzięki niej wygodnie wyszukasz tylko oferty z wybranego obszaru. W ten sposób łatwo znajdziesz atrakcyjne nieruchomości w interesującej Cię lokalizacji. Sprawdź koniecznie!

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Lęborku na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: