Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż
  3. Pomorskie

  Domy na sprzedaż - Gdańsk - 153 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 19 domów na sprzedaż w Gdańsku

  Rynek wtórny - 135 domów na sprzedaż w Gdańsku

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Gdańsku - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Gdańsku dwupokojowe:

  W Gdańsku są 3 oferty domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 341 000 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 83 m2

  Domy w Gdańsku trzypokojowe:

  W Gdańsku są 3 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 839 667 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 443 m2

  Domy w Gdańsku czteropokojowe:

  W Gdańsku jest 19 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 113 389 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 135 m2

  Domy w Gdańsku :

  W Gdańsku jest 129 ofert domów

  Średnia cena domów to 1 997 378 zł

  Średni metraż domów to 279 m2

  Domy bezpośrednio w Gdańsku - oferty deweloperów

   - 19 ogłoszeń

  Domy używane w Gdańsku - oferty agencji nieruchomości

   - 135 ogłoszeń
  Dom
  5 pokoi117,70 m2

  1 299 000

  11 036 zł/m2

  Gdańsk, Wyspa Sobieszewska

  Nowy dom
  5 pokoi175,88 m2

  Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice

  Zielona Park, etap 2 - 2 oferty
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż Gdańsk - dlaczego warto?

  Gdańsk to jedno z największych i najważniejszych miast w Polsce, zlokalizowane w północnej części kraju nad Morzem Bałtyckim. Stanowi ono stolicę województwa pomorskiego i pełni funkcję centrum gospodarczego, kulturalnego i naukowego północnej części Polski. Gdańsk jest niezwykle atrakcyjnym miastem zarówno dla turystów, jak i mieszkańców, co przekłada się na atrakcyjność domów na sprzedaż w Gdańsku.

  Doskonała lokalizacja Gdańska

  Gdańsk współtworzy nadmorską aglomerację trójmiejską z Sopotem i Gdynią, co sprawia, że jest to jeden z najlepiej rozwiniętych i skomunikowanych regionów w całej Polsce. Liczne połączenia komunikacyjne zarówno w zakresie infrastruktury drogowej, kolejowej, jak i morskiej sprawiają, że całe Trójmiasto funkcjonuje niczym jedna metropolia. To właśnie Gdańsk pełni funkcję centrum administracyjnego jak i gospodarczego nie tylko Trójmiasta, ale całego województwa pomorskiego, skupiając w swoich granicach najważniejsze urzędy oraz największe jednostki gospodarcze. Bezpośrednie położenie nad Morzem Bałtyckim nie tylko wpływa na atrakcyjność warunków turystycznych i mieszkalnych miasta, ale również napędza prężnie działającą tu gospodarkę morską. Port morski Gdańsk zlokalizowany w północnej części miasta jest jednym z największych bałtyckich portów, który obsługuje zarówno ruch turystyczny jak i przemysłowy z całego świata.

  Infrastruktura Gdańska odgrywa niezwykle ważną rolę w stałym rozwoju całego miasta. Pomorska stolica położona jest na skrzyżowaniu szlaków transportowych, które tworzą europejskie trasy E28, E75 i E77. Funkcjonuje tu również obwodnica Trójmiasta, którą tworzą drogi ekspresowe S6 i S7 i umożliwiają one bezpośrednie połączenie z takimi miastami jak Elbląg, Tczew, Malbork, Toruń, Olsztyn, czy Słupsk. Dodatkowo, na bardzo rozwiniętym poziomie jest infrastruktura kolejowa w Gdańsku, gdzie funkcjonują dworce kolejowe: Gdańsk Główny, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Stocznia czy Gdańsk Zaspa. Obsługują one zarówno ruch pasażerski jak i przemysłowy, a także stanowią ważne punkty na mapie połączeń międzymiastowych, regionalnych i trójmiejskich, które obsługuje SKM Trójmiasto.

  Gdańsk posiada również dostęp do rozwiniętej infrastruktury lotniczej. W południowej części, w dzielnicy Gdańska Matarnia funkcjonuje Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, który jest trzecim największym portem lotniczym w Polsce. Jest on doskonale skomunikowany z centrum Gdańska i pozostałymi jednostkami aglomeracji trójmiejskiej. Oprócz Szybkiej Kolei Miejskiej komunikacja publiczna oferuje mieszkańcom rozwinięte linie komunikacji autobusowej i tramwajowej. Tak doskonałe uwarunkowania mają przełożenie na lokalny rynek nieruchomości, na którym szczególną popularnością cieszą się domy na sprzedaż w Gdańsku.

  Rynek nieruchomości w Gdańsku

  Trójmiasto słynie z licznych inwestycji nieruchomościowych ze względu na stale rosnący potencjał całej aglomeracji. Wpływ na to ma ciągły rozwój Gdańska i duża liczba terenów niezagospodarowanych, które stanowią atrakcyjne obiekty dla przedsiębiorców, w tym. m.in. dla deweloperów. Powstają tu nowe osiedla, które tworzą m.in. domy jednorodzinne, domy szeregowe, domy w zabudowie bliźniaczej oraz prestiżowe domy w zabudowie kameralnej. Odnotowuje się również duży popyt na domy wolnostojące położone na obrzeżach Gdańska w okolicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Przestronne domy o dużej powierzchni użytkowej w otoczeniu przyrody nie tylko parków roślinnych, ale także blisko morza jak okolica plaży w Jelitkowie są doskonałym regionem do zakupu domu na sprzedaż pod wynajem dla turystów.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Trójmieście? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż w Gdańsku na portalu GetHome.pl i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera