Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Lublin i okolice

  - 225 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 2 domy na sprzedaż w Lublinie i okolicach

  Rynek wtórny - 223 domy na sprzedaż w Lublinie i okolicach

  Domy w Lublinie i okolicach - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Lublinie i okolicach dwupokojowe:

  W Lublinie i okolicach jest 5 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 512 800 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 68 m2

  Domy w Lublinie i okolicach trzypokojowe:

  W Lublinie i okolicach jest 15 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 711 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 1123 m2

  Domy w Lublinie i okolicach czteropokojowe:

  W Lublinie i okolicach jest 60 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 003 433 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 138 m2

  Domy w Lublinie i okolicach pięciopokojowe:

  W Lublinie i okolicach jest 139 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 304 300 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 248 m2

  Domy bezpośrednio w Lublinie i okolicach - oferty deweloperów

   - 2 ogłoszenia

  Domy używane w Lublinie i okolicach - oferty agencji nieruchomości

   - 223 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż: Lublin i okolice

  Lublin jest największym ośrodkiem południowo-wschodniej Polski, choć pod względem liczby ludności i tempa życia daleko mu do takich miast jak Warszawa czy Kraków. Przyciąga jednak szerokimi możliwościami rozwoju, ofertą kulturalną i wyjątkowym klimatem. Zabudowa w mieście jest zróżnicowana. Z łatwością można tu znaleźć zarówno mieszkania, jak i domy na sprzedaż. Lublin i okolice mogą być wymarzonym miejscem na zakup domu. Interesują Cię domy na sprzedaż w Lublinie i okolicach? Sprawdź aktualne ogłoszenia dotyczące domów wolnostojących, bliźniaków i szeregówek.

  Domy na sprzedaż w Lublinie i okolicach: zyskaj przestrzeń i swobodę

  Lublin i powiat lubelski to świetne miejsce do zamieszkania, a oferta domów jest tu dość szeroka. Skierowana jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi, które poszukują przestrzeni, swobody oraz spokoju. Wśród dostępnych nieruchomości Lublin kryje też jednak prawdziwe perełki dla inwestorów. Należy bowiem pamiętać, że dom w dobrej lokalizacji może być świetnym miejscem na biznes. Sprawdzi się także jako lokata kapitału czy obiekt na wynajem.

  Domy na sprzedaż Lublin i okolice: rynek pierwotny i wtórny

  Jeśli chodzi o dostępne na sprzedaż domy, Lublin i okolice mogą się pochwalić przede wszystkim różnorodnym rynkiem wtórnym. Deweloperzy częściej budują tu mieszkania. Nie oznacza to, że na rynku nie są dostępne nowe domy na sprzedaż. Lublin i okolice bez pośredników oferują wiele nowoczesnych nieruchomości – w tym takie do samodzielnego wykończenia. Dominują jednak gotowe do wprowadzenia domy wolnostojące położone poza centrum miasta. Wiele z nich jest nowoczesnych lub odnowionych. Rzadziej można kupić dom w zabudowie szeregowej lub bliźniak. Stare Miasto i okolice to natomiast lokalizacje, w których dostępne są na sprzedaż całe kamienice!

  Domy Lublin i okolice: ile kosztuje nowoczesny dom w tej lokalizacji?

  Jak są wycenione tutejsze domy na sprzedaż? Lublin i okolice na pewno są relatywnie tanie w porównaniu do innych ośrodków wojewódzkich. Za nowoczesny dom jednorodzinny w wysokim standardzie trzeba tu zapłacić najwięcej. Ogłoszenia dotyczące nieruchomości na dużych działkach, z zagospodarowanym terenem i garażem oraz ze świetnym dojazdem do centrum Lublina są najdroższe. Szukasz taniej nieruchomości z ogromnym potencjałem? Przyjrzyj się ofertom domów do remontu. Najtańsze są małe domy, które często zapewniają także niskie koszty utrzymania i mogą być znakomite dla par lub singli. Znaczenie ma również typ zabudowy. Wolnostojący dom będzie zazwyczaj droższy niż segment lub bliźniak, szczególnie jeśli towarzyszy mu działka o powierzchni znacząco przekraczającej standard. Ponadto, jeśli zależy Ci na niskiej cenie, skup się na nieruchomościach bardziej oddalonych od miasta.

  Domy na sprzedaż Lublin i okolice: podsumowanie

  Chcesz zyskać ciszę i spokój, więcej przestrzeni i niezależność? Zakup domu w Lublinie lub okolicach może być dobrym wyborem. Istnieje wiele lokalizacji Lublina, w których znajdziesz kameralną zabudowę (np. dzielnice Dziesiąta, Ponikwoda), a ceny są tu niższe niż w wielu innych ośrodkach wojewódzkich. Interesują Cię atrakcyjne domy na sprzedaż? Lublin i okolice Cię nie zawiodą. Sprawdź aktualną ofertę!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: