Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Radomsko

  - 8 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Radomsku

  Rynek wtórny - 8 domów na sprzedaż w Radomsku

  Domy w Radomsku - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Radomsku dwupokojowe:

  W Radomsku jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Radomsku trzypokojowe:

  W Radomsku jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Radomsku czteropokojowe:

  W Radomsku są 2 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 509 500 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 116 m2

  Domy w Radomsku pięciopokojowe:

  W Radomsku jest 5 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 375 200 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 203 m2

  Domy bezpośrednio w Radomsku - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Radomsku - oferty agencji nieruchomości

   - 8 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Radomsko to miasto położone w południowej części województwa łódzkiego, blisko aglomeracji śląskich. Dzięki dogodnemu położeniu w pobliżu dużych ośrodków miejskich i przebiegającej obok europejskiej trasie E75, miasto ma duży potencjał inwestycyjny, szczególnie dla przedsiębiorstw tranzytowych. Bliskość i szybki dojazd do Częstochowy, Łodzi i Katowic przyciąga duże firmy produkcyjne. Funkcjonuje tu Podstrefa Radomsko, która należy do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Władze miasta wykorzystują swoje walory i zachęcają przedsiębiorców do inwestowania w tym regionie, proponując liczne udogodnienia. Dzięki temu, coraz więcej ludzi poszukuje domów na sprzedaż w Radomsku.

  W mieście przeważa niska zabudowa. Na obszarze miejscowości jest wiele niezabudowanych terenów, co daje możliwość ciągłego rozwoju, jednak oferta w Radomsku opiera się głównie na rynku wtórnym. Najgęstsza zabudowa dotyczy centralnej części miasta, tam również znajdziemy największą liczbę dostępnych usług. Również duża część domów w Radomsku zlokalizowana jest w centrum.

  Doskonałe warunki życia w Radomsku

  Radomsko oferuje swoim mieszkańcom obiekty kulturowe, takie jak Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego. Do dyspozycji mieszkańców jest bogata oferta Miejskiego Ośrodku Sportowego, którego obiekty rozłożone są po całym mieście. W jej skład wchodzą stadion piłkarski, kryta pływalnia, korty tenisowe, siłownie, skate park, hala do badmintona i tenisa ziemnego, tor łuczniczy, boiska wielofunkcyjne oraz sala konferencyjna. Jest to wyśmienite udogodnienie dla mieszkańców, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Co więcej, dobra infrastruktura sportowa oraz bliskość dużych miejscowości sprawia, że miasto może być atrakcyjne do organizacji większych wydarzeń sportowych, przyciągających turystów.

  Radomsko oraz otaczające je okolice z atrakcyjnymi krajobrazami przyrodniczymi sprawiają, że jest to miasto również z potencjałem turystycznym. Ponad 28 tysięcy ha stanowią tu obszary chronione, w skład, których wchodzą rezerwaty przyrody i parki krajobrazowe. W okresie letnim, duży ruch można odnotować na rozwiniętych trasach rowerowych przebiegających przez miasto. W pobliżu znajduje się Załęczański Park Krajobrazowy oraz organizowane są spływy kajakowe Doliną Warty.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: