Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż
  3. Łódzkie
  4. Radomszczański

  Domy na sprzedaż - Radomsko - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Radomsku

  Rynek wtórny - 5 domów na sprzedaż w Radomsku

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Radomsku - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Radomsku dwupokojowe:

  W Radomsku jest 1 oferta domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 99 000 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 90 m2

  Domy w Radomsku trzypokojowe:

  W Radomsku jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Radomsku czteropokojowe:

  W Radomsku są 2 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 564 750 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 140 m2

  Domy w Radomsku :

  W Radomsku są 2 oferty domów

  Średnia cena domów to 614 000 zł

  Średni metraż domów to 232 m2

  Domy bezpośrednio w Radomsku - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Radomsku - oferty agencji nieruchomości

   - 5 ogłoszeń
  Dom
  2 pokoje90 m2

  99 000

  1 100 zł/m2

  radomszczański, Radomsko

  Poznaj region

  Domy na sprzedaż Radomsko - małe miasto o dużym potencjale

  Radomsko to miasto położone w południowej części województwa łódzkiego, blisko aglomeracji śląskich. Miejscowość mimo małej powierzchni, stanowi atrakcyjną lokalizację dla inwestorów. Zawdzięcza to dogodnemu położeniu w pobliżu dużych ośrodków miejskich i przebiegającej obok europejskiej trasie E75, która pozwala na transport z Norwegii do Grecji. To sprawia, że miasto ma duży potencjał inwestycyjny, szczególnie dla przedsiębiorstw tranzytowych.

  Z kolei bliskość i szybki dojazd do dużych rynków zbytu jakimi są Częstochowa, Łódź i Katowice przyciąga duże firmy produkcyjne. Co więcej, funkcjonuje Podstrefa Radomsko, która należy do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Władze miasta wykorzystują swoje walory i zachęcają przedsiębiorców do inwestowania w tym regionie, proponując liczne udogodnienia. Dzięki temu, coraz więcej ludzi poszukuje domów na sprzedaż w Radomsku.

  Jak funkcjonuje radomszczański rynek nieruchomości? 

  Oferta deweloperska w Radomsku opiera się głównie na rynku wtórnym, na którym przeważają oferty sprzedażowe. Większość ofert stanowią radomskie domy na sprzedaż. Duża część z nich zlokalizowana jest w centrum aglomeracji. W mieście przeważa niska zabudowa. Na obszarze Radomska jest wiele niezabudowanych terenów, co sprawia, że miasto ma możliwość ciągłego rozwoju i powstają tu liczne domy na sprzedaż. Najgęstsza zabudowa dotyczy centralnej części miasta, tam również znajdziemy największą liczbę dostępnych usług.

  Doskonałe warunki życia w Radomsku

  Radomsko oferuje swoim mieszkańcom obiekty kulturowe, takie jak Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego. Do dyspozycji mieszkańców jest bogata oferta Miejskiego Ośrodku Sportowego, którego obiekty rozłożone są po całym mieście. W jej skład wchodzą stadion piłkarski, kryta pływalnia, korty tenisowe, siłownie, skate park, hala do badmintona i tenisa ziemnego, tor łuczniczy, boiska wielofunkcyjne oraz sala konferencyjna. Jest to wyśmienite udogodnienie dla mieszkańców, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Co więcej, dobra infrastruktura sportowa oraz bliskość dużych miejscowości sprawia, że miasto może być atrakcyjne do organizacji większych wydarzeń sportowych, przyciągających turystów.

  Radomsko oraz otaczające je okolice z atrakcyjnymi krajobrazami przyrodniczymi sprawiają, że jest to miasto również z potencjałem turystycznym. Ponad 28 tysięcy ha stanowią tu obszary chronione, w skład, których wchodzą rezerwaty przyrody i parki krajobrazowe. W okresie letnim, duży ruch można odnotować na rozwiniętych trasach rowerowych przebiegających przez miasto. W pobliżu znajduje się również Załęczański Park Krajobrazowy oraz organizowane są spływy kajakowe Doliną Warty.

  Jesteś zainteresowany zakupem domu w Radomsku? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera