Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Skierniewice

  - 17 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 15 domów na sprzedaż w Skierniewicach

  Rynek wtórny - 2 domy na sprzedaż w Skierniewicach

  Domy w Skierniewicach - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Skierniewicach dwupokojowe:

  W Skierniewicach jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Skierniewicach trzypokojowe:

  W Skierniewicach jest 1 oferta domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 770 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 101 m2

  Domy w Skierniewicach czteropokojowe:

  W Skierniewicach są 4 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 825 500 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 127 m2

  Domy w Skierniewicach pięciopokojowe:

  W Skierniewicach jest 12 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 881 833 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 147 m2

  Domy bezpośrednio w Skierniewicach - oferty deweloperów

   - 15 ogłoszeń

  Domy używane w Skierniewicach - oferty agencji nieruchomości

   - 2 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Skierniewice atrakcyjnym miejscem do zamieszkania

  Położone mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Warszawą i Łodzią oraz w pobliżu autostrady A2 Skierniewice mają wszelkie warunki do rozwoju. Są one dobrze wykorzystywane, ponieważ to średniej wielkości miasto jest miejscem realizacji coraz większej liczby rozmaitych inwestycji. Ciekawy jest też tutejszy rynek nieruchomości mieszkaniowych. Sprawdź, czym charakteryzują się domy na sprzedaż w Skierniewicach, ile kosztują i gdzie ich szukać!

  Domy na sprzedaż w Skierniewicach – jak wygląda rynek?

  Rynek nieruchomości w Skierniewicach cały czas się rozwija. Miasto przyciąga nowych mieszkańców, co stymuluje kolejne inwestycje. Zdecydowanie popularniejsze i szerzej dostępne są jednak mieszkania i domy z rynku wtórnego. Zabudowa wielorodzinna króluje w centrum miasta, a jednorodzinna na jego obrzeżach. Osiedla domów często są spokojne i zielone, przez co przyjemnie się na nich mieszka. Dostępne nieruchomości są dość różnorodne. To zarówno nowoczesne budowle, jak i obiekty wybudowane już kilkadziesiąt lat temu. Osoby poszukujące luksusowych rezydencji również mogą tu znaleźć coś dla siebie.

  Ile kosztują domy na sprzedaż w Skierniewicach i okolicach?

  W ostatnich latach ceny domów na sprzedaż w Skierniewicach i okolicach wzrosły. Ze względu na bardzo atrakcyjne położenie tego ośrodka, swojego miejsca do życia szukają w nim zarówno osoby z okolicznych mniejszych miejscowości, jak i z Warszawy lub Łodzi. Domy na sprzedaż w Skierniewicach są bowiem często znacznie tańsze niż w tych miastach. Ceny za 1 m2 powierzchni w przypadku skromnych nieruchomości rzadko przekraczają poziom średniej krajowej. Nawet nowoczesne i niewymagające żadnego wkładu finansowego obiekty mogą jedynie nieznacznie przekraczać ten pułap. Jeszcze taniej jest poza miastem.

  Gdzie szukać domów na sprzedaż – powiat i gmina Skierniewice

  W Skierniewicach znajduje się sporo osiedli z jednorodzinną zabudową mieszkaniową. Domy na sprzedaż często można znaleźć na osiedlach Zadębie, Starbacicha czy Rawka. Niekiedy dostępne są też lokalizacje w bliższej odległości od ścisłego centrum. W przypadku tych najatrakcyjniejszych zwykle trzeba się jednak liczyć z wyższą ceną zakupu w przeliczeniu na 1 m2. Interesuje Cię wyłącznie konkretny obszar Skierniewic? Znajdź ogłoszenia domów na sprzedaż w wybranej dzielnicy za pomocą naszej interaktywnej mapy.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Skierniewicach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: