Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Łódź

  - 288 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 188 domów na sprzedaż w Łodzi

  Rynek wtórny - 99 domów na sprzedaż w Łodzi

  Domy w Łodzi - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Łodzi dwupokojowe:

  W Łodzi są 3 oferty domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 476 787 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 73 m2

  Domy w Łodzi trzypokojowe:

  W Łodzi są 43 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 722 231 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 169 m2

  Domy w Łodzi czteropokojowe:

  W Łodzi są 142 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 905 533 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 109 m2

  Domy w Łodzi pięciopokojowe:

  W Łodzi są 73 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 462 456 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 219 m2

  Domy bezpośrednio w Łodzi - oferty deweloperów

   - 188 ogłoszeń

  Domy używane w Łodzi - oferty agencji nieruchomości

   - 99 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Łódź leży w centralnej części kraju, nazywana jest miastem czterech kultur. Aktualnie Łódź jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i akademickim. Stolica województwa łódzkiego oferuje bogatą ofertę dla mieszkańców i inwestorów, a dużą popularnością zaczynają sie cieszyć domy na sprzedaż.

  Oferta deweloperska Łodzi jest bardzo zróżnicowana, co zawdzięcza stale prowadzonym inwestycjom budowlanym. W przypadku domów w Łodzi przeważa rynek wtórny, którego oferty znajdziemy zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta. Łódź posiada wysoką zabudowę w centralnej części, zaś na peryferiach aglomeracji dominują osiedla domów jednorodzinnych.

  Inwestycje w Łodzi cieszą się popularnością

  Łódzka aglomeracja jest bardzo atrakcyjna dla inwestorów. Ogromną zaletą jest położenie miasta w ścisłym centrum Polski, blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Bezpośredni dostęp do autostrad A1, A2 oraz ekspresowych dróg europejskich pozwala na bardzo szybkie połączenie z takimi miastami. Co więcej, na terenie aglomeracji funkcjonuje Port Lotniczy im. Władysława Reymonta, który umożliwia bezpośredni transport do największych miast Europy. Takie udogodnienia oraz stale rozwijająca się infrastruktura biznesowa zachęcają przedsiębiorców do inwestowania na terenie Łodzi.

  Gdzie kupić dom w Łodzi?

  Miasto administracyjnie nie jest podzielone na oficjalne dzielnice, ale w świadomości mieszkańców oraz części urzędów wciąż funkcjonuje dawny podział na 5 dzielnic, wśród których warto mieć rozeznanie, kiedy szukamy domu na sprzedaż w Łodzi. Największą popularnością i prestiżem cieszy się Śródmieście. Znajdziemy tu najwięcej ośrodków kultury i rozrywki oraz inwestycji miejskich. Na łódzkim Śródmieściu przeważają odrestaurowane kamienice, a także kilkunastopiętrowe bloki z wielkiej płyty. Jednak ze względu na gęstą zabudowę nie ma już tutaj zbyt wiele miejsca na nowe inwestycje deweloperskie.

  W ostatnich latach nowi mieszkańcy coraz częściej poszukują nieruchomości na Górnej oraz na Polesiu, w których dominują domy jednorodzinne i osiedla deweloperskie. Są to tak zwane najbardziej zielone dzielnice Łodzi, które są doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dlatego znajdziemy tu najwięcej domów na sprzedaż. Łódź Widzew to najwieksza dzielnica jest, na której znajdziemy dużo zieleni oraz nieużytków, będących świetnym terenem pod nowe inwestycje. Wyjątek stanowi jedna część - Stary Widzew, który tak samo, jak część łódzkiego Śródmieścia posiada gęstszą zabudowę. Ostatnią dzielnicą są słynne Bałuty, do których w przeszłości przylgnęła opinia niebezpiecznej dzielnicy. Na szczęście udało się to zmienić, dzięki wspólnym wysiłkom mieszkańców, prywatnych inwestorów oraz lokalnych władz.

  Łódź to dynamicznie rozwijające się miasto, które oferuje bogate zaplecze edukacyjne, medyczne, sportowe i biznesowe. Idealnie skomunikowane z innymi największymi aglomeracjami Polski pozwala na łatwy dostęp do wielu ważnych ośrodków, nie tylko na terenie łódzkiej stolicy. Dobry poziom życia w mieście oraz wiele udogodnień sprawiają, że warto sprawdzić domy i zamieszkać w Łodzi.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: