Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż
  3. Łódzkie

  Domy na sprzedaż - Łódź - 140 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 52 domy na sprzedaż w Łodzi

  Rynek wtórny - 88 domów na sprzedaż w Łodzi

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Łodzi - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Łodzi dwupokojowe:

  W Łodzi jest 5 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 474 800 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 81 m2

  Domy w Łodzi trzypokojowe:

  W Łodzi jest 13 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 551 335 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 97 m2

  Domy w Łodzi czteropokojowe:

  W Łodzi jest 50 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 755 343 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 138 m2

  Domy w Łodzi :

  W Łodzi jest 71 ofert domów

  Średnia cena domów to 1 537 936 zł

  Średni metraż domów to 398 m2

  Domy bezpośrednio w Łodzi - oferty deweloperów

   - 52 ogłoszenia

  Domy używane w Łodzi - oferty agencji nieruchomości

   - 88 ogłoszeń
  Dom
  14 pokoi440 m2

  749 000

  1 702 zł/m2

  Łódź, Widzew, Nowosolna

  Nowy dom
  4 pokoje125 m2

  Łódź, Widzew, Andrzejów

  Twins Garden - Domy Czajewskiego - 3 oferty
  Nowy dom
  5 pokoi125 m2

  Łódź, Widzew, Andrzejów

  Nowy dom
  6 pokoi125 m2

  Łódź, Widzew, Andrzejów

  Poznaj region

  Domy na sprzedaż - Łódź z bogatą ofertą

  Łódź to miasto wojewódzkie położone w centralnej części kraju. Łódź jest nazywana miastem czterech kultur, które kształtowały historię dawnego przemysłowego miasta. Aktualnie Łódź jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i akademickim, które jako miasto usługowe płynie w stronę nowoczesnych rozwiązań biznesowych oraz najnowszych technologii. Stolica województwa łódzkiego oferuje bogatą ofertę dla mieszkańców i inwestorów, dlatego domy na sprzedaż w Łodzi cieszą się dużą popularnością.

   

  Jak wygląda łódzki rynek nieruchomości?

  Oferta deweloperska Łodzi jest bardzo zróżnicowana, co zawdzięcza stale prowadzonym inwestycjom budowlanym. Dostępne są tu oferty sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, luksusowych apartamentów, domów i biurowców. W przypadku domów na sprzedaż w Łodzi przeważa rynek wtórny, którego oferty znajdziemy zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta. Łódź posiada wysoką zabudowę w centralnej części, zaś na peryferiach aglomeracji dominują osiedla domów jednorodzinnych.


  Inwestycje w Łodzi cieszą się popularnością

  Łódzka aglomeracja jest bardzo atrakcyjna dla inwestorów. Ogromną zaletą jest położenie miasta w ścisłym centrum Polski, blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Bezpośredni dostęp do autostrad A1, A2 oraz ekspresowych dróg europejskich pozwala na bardzo szybkie połączenie z takimi miastami, jak Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Częstochowa czy Wrocław. Co więcej, na terenie aglomeracji funkcjonuje Port Lotniczy im. Władysława Reymonta, który umożliwia bezpośredni transport do największych miast Europy. Takie udogodnienia oraz stale rozwijająca się infrastruktura biznesowa zachęcają przedsiębiorców do inwestowania na terenie Łodzi.

  Miasto, dzięki bogatej historii przyciąga wielu turystów w okresie letnim, a także zimowym. Przyjezdni coraz częściej szukają apartamentów i mieszkań na wynajem. Dodatkowo, każdego roku przyjeżdżają tu dziesiątki tysięcy studentów, którzy wybierają łódzkie uczelnie oraz zwiększają popyt na wynajem i zakup nieruchomości. To wszystko sprawia, że Łódź oferuje tak wiele domów na sprzedaż.

   

  W jakiej dzielnicy zamieszkać w Łodzi?

  Miasto administracyjnie nie jest podzielone na oficjalne dzielnice, ale w świadomości mieszkańców oraz części urzędów wciąż funkcjonuje dawny podział na 5 dzielnic, wśród których warto mieć rozeznanie, kiedy szukamy domu na sprzedaż w Łodzi. Największą popularnością i prestiżem cieszy się Śródmieście. Znajdziemy tu najwięcej ośrodków kultury i rozrywki oraz inwestycji miejskich. Na łódzkim Śródmieściu przeważają odrestaurowane kamienice, a także kilkunastopiętrowe bloki z wielkiej płyty. Jednak ze względu na gęstą zabudowę nie ma już tutaj zbyt wiele miejsca na nowe inwestycje deweloperskie.

  W ostatnich latach nowi mieszkańcy coraz częściej poszukują nieruchomości na Górnej oraz na Polesiu, w których dominują domy jednorodzinne i osiedla deweloperskie. Są to tak zwane najbardziej zielone dzielnice Łodzi, które są doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dlatego znajdziemy tu najwięcej domów na sprzedaż w Łodzi. Największą łódzką dzielnicą jest Widzew, na której znajdziemy dużo zieleni oraz nieużytków, które są świetnym terenem pod nowe inwestycje. Wyjątek stanowi jedna część - Stary Widzew, który tak samo, jak część łódzkiego Śródmieścia posiada gęstszą zabudowę. Ostatnią dzielnicą są słynne Bałuty, do których w przeszłości przylgnęła opinia niebezpiecznej dzielnicy. Na szczęście udało się to zmienić, dzięki wspólnym wysiłkom mieszkańców, prywatnych inwestorów oraz lokalnych władz.

  Łódź to dynamicznie rozwijające się miasto, które oferuje bogate zaplecze edukacyjne, medyczne, sportowe i biznesowe. Idealnie skomunikowane z innymi największymi aglomeracjami Polski pozwala na łatwy dostęp do wielu ważnych ośrodków, nie tylko na terenie łódzkiej stolicy. Dobry poziom życia w mieście oraz wiele udogodnień sprawiają, że warto sprawdzić domy na sprzedaż i zamieszkać w Łodzi.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Łodzi? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż na portalu GetHome.pl i znajdź dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  • Widzew (47)
  • Polesie (31)
  • Bałuty (28)
  • Górna (26)
  • Śródmieście (8)

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera