Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki z domkiem Bełchatów - 7 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  i
  Sprzedam działkę Bełchatów o powierzchni 962 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 140 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lokum360 Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Bełchatów o powierzchni 968 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lokum360 Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Bełchatów o powierzchni 1102 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 97 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lokum360 Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Bełchatów o powierzchni 1380 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 144 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lokum360 Nieruchomości.
  Działka na sprzedaż: janów, gm. bełchatów
  i
  Sprzedam działkę Bełchatów o powierzchni 3780 mkw. Cena działki - 69 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K Nieruchomości Katarzyna Roczek.
  Duża działka z zabudowaniami na sprzedaż
  i
  Sprzedam działkę Bełchatów o powierzchni 2924 mkw. Cena działki - 420 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K Nieruchomości Katarzyna Roczek.
  i
  Sprzedam działkę Bełchatów o powierzchni 6882 mkw. Cena działki - 139 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K Nieruchomości Katarzyna Roczek.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: