Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Brwinów - 9 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Możliwość zabudowy bliźniaczej.
  i
  Sprzedam działkę Brwinów o powierzchni 2541 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 220 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  i
  Sprzedam działkę Brwinów o powierzchni 1365 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 566 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  Brwinów działka dla dewelopera
  i
  Sprzedam działkę Brwinów o powierzchni 5149 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 2 800 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Niezależny Doradca.
  i
  Sprzedam działkę Brwinów o powierzchni 900 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 410 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  Brwinów działka na sprzedaż
  i
  Sprzedam działkę Brwinów o powierzchni 1264 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 515 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją M&K Biuro Nieruchomości.
  Ładna działka w brwinowie
  i
  Sprzedam działkę Brwinów o powierzchni 1120 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 440 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją M&K Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Brwinów o powierzchni 1365 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 560 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją M&K Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Brwinów o powierzchni 1445 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 420 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją M&K Biuro Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Brwinów o powierzchni 5659 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 690 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją M&K Biuro Nieruchomości.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: