działka inna na sprzedaż Lublin Bronowice, 466 m2

Oferta sprzedaży od Big City Broker

Lublin, Bronowice

420 000

901 /m2

Działka 466 m2, 5mn,  ul. firlejowska, bronowice
Działka 466 m2, 5mn,  ul. firlejowska, bronowice

Główne cechy działki

Cena

420 000 zł

Powierzchnia

466 m2

Cena za m2

901 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 466 m2

Działka 466 m2, 5mn, ul. firlejowska, bronowice

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane położone przy ul. Firlejowskiej w Lublinie, o numerach ewidencyjnych 121 i 122.

Najważniejsze informacje :
- łączna powierzchnia to 466 m2 
- działki ogrodzone
- na terenie znajdują się 2 budynki do wyburzenia
- przeznaczenie w MPZP: 5 MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
- dostęp do drogi publicznej

Atuty lokalizacji:
- spokojna, zielona część Lublina
- zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie
- szybki dojazd do centrum miasta
- w pobliżu sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej
- blisko tereny rekreacyjne i spacerowe

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację.
Zapewniam kompleksową obsługę - pomagam w uzyskaniu kredytu oraz wspieram na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości, od pierwszego kontaktu aż do finalizacji transakcji.

Kontakt
Marzena Stojak

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Działka