Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Piaseczno - 7 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Cicha i spokojna okolica, blisko centrum piaseczna
  i
  Sprzedam działkę Piaseczno o powierzchni 450 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 570 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MDP PARTNERS.
  Atrakcyjna działka pod dom jednorodzinny.
  i
  Sprzedam działkę Piaseczno o powierzchni 1143 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 537 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Działka piaseczno/zalesie + projekt domu gratis!
  i
  Sprzedam działkę Piaseczno o powierzchni 1068 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 790 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Kupujący nie płaci prowizji !!!
  i
  Sprzedam działkę Piaseczno o powierzchni 3828 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 890 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Versus Property Group.
  Kupujący nie płaci prowizji !!!
  i
  Sprzedam działkę Piaseczno o powierzchni 1705 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 950 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Versus Property Group.
  Zalesie dolne - "osiedle ogród"
  i
  Sprzedam działkę Piaseczno o powierzchni 4000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 2 600 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Strzelczyk Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Piaseczno o powierzchni 4000 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 2 800 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Versus Property Group.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: