Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Ruda Śląska - 7 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Atrakcyjna działka budowlana - ruda śl. kochłowice
  i
  Sprzedam działkę Ruda Śląska o powierzchni 1825 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 648 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Atrakcyjna działka przy ulicy kochłowickiej
  i
  Sprzedam działkę Ruda Śląska o powierzchni 347 mkw. Działka budowlana, kształt: trójkąt. Cena działki - 98 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Anel.
  Szybki dojazd do katowic!!
  i
  Sprzedam działkę Ruda Śląska o powierzchni 1635 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokat. Cena działki - 390 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Anel.
  Nieruchomość przy ul. halembskej/ młyńskiej
  i
  Sprzedam działkę Ruda Śląska o powierzchni 3726 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Anel.
  3 minuty do n-s, szkoły, sklepy, restauracje ....
  i
  Sprzedam działkę Ruda Śląska o powierzchni 5317 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 2 999 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Revelio Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Ruda Śląska o powierzchni 1029 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 170 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Anel.
  i
  Sprzedam działkę Ruda Śląska o powierzchni 627 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokat. Cena działki - 188 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Anel.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: