Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Warszawa, Błonia Wilanowskie - 10 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka budowlana wilanów z mpzp
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie o powierzchni 2849 mkw. Cena działki - 4 273 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  Teren pod 12mn/u
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie o powierzchni 9642 mkw. Cena działki - 15 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  Działka inwestycyjna, błonia wilanowskie
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie o powierzchni 18700 mkw. Cena działki - 28 050 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją JC Partners Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie o powierzchni 15000 mkw. Cena działki - 15 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Panorama Nieruchomości.
  Działka budowlana wilanów z mpzp
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie o powierzchni 2850 mkw. Cena działki - 4 275 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  Działka budowlana wilanów z mpzp
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie o powierzchni 5699 mkw. Cena działki - 8 548 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa o powierzchni 1468 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 101 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Wilanów, Powsin o powierzchni 6700 mkw. Cena działki - 8 040 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie o powierzchni 16058 mkw. Cena działki - 19 269 600 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie o powierzchni 59620 mkw. Cena działki - 95 055 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Kasztelan Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: