Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Nowy Sącz

  - 44 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Działki – Nowy Sącz z ograniczoną ofertą działek budowlanych

  Znajdujący się na terenie woj. małopolskiego Nowy Sącz jest średniej wielkości miastem z dużym potencjałem. Przez mieszkańców oceniany jest jako bardzo dobre miejsce do życia. Inwestorzy widzą w nim natomiast rozwojowy punkt na mapie regionu. Nic więc dziwnego, że działki w Nowym Sączu cieszą się sporym zainteresowaniem, mimo iż ich dostępność nie jest zbyt duża. Sprawdź, co warto wiedzieć o ofertach działek na sprzedaż na tym rynku.

  Działki na sprzedaż w Nowym Sączu – charakterystyka rynku

  Nowy Sącz cały czas się rozrasta, co sprawia, że w centrum pozostaje coraz mniej wolnych działek. Niezabudowane grunty zdecydowanie łatwiej znaleźć na obrzeżach i to właśnie tu najczęściej dostępne są działki na sprzedaż. Na rynku dominują parcele pod zabudowę jednorodzinną, a także działki rolne do przekształcenia. Mimo oddalenia od centrum, ich lokalizacje można uznać za atrakcyjne, ponieważ Nowy Sącz jest dość kompaktowy. Grunty inwestycyjne na wolnym rynku pojawiają się znacznie rzadziej i zwykle cieszą sporym zainteresowaniem.

  Ile kosztują działki budowlane w Nowym Sączu i okolicach?

  Ceny na rynku nieruchomości w Nowym Sączu nie należą do szczególnie wysokich. Działki są jednak dostępne w bardzo ograniczonej ilości, co wpływa na wzrost cen. Są one zróżnicowane w zależności od parametrów gruntów. Najdroższe są parcele uzbrojone, o regularnym kształcie, na których w zasadzie od razu można przystąpić do rozpoczęcia budowy. Wyraźnie taniej można kupić działki budowlane bez uzbrojenia, ponieważ wymaga to dodatkowych nakładów finansowych i czasu. Jeśli szukasz okazji, zwróć uwagę na rolne działki w Nowym Sączu. Są one znacznie tańsze, ale wymagają przekształcenia przeznaczenia, a niekiedy również podziału lub dokonania innych formalności. Taniej można też kupić nieruchomości poza miastem, np. w miejscowościach takich jak Chełmiec.

  Działki w Nowym Sączu – znajdź idealną nieruchomość dla siebie

  Wolne działki w Nowym Sączu znajdują się przede wszystkim na obrzeżach. Można je znaleźć m.in. na południe od ul. 29 listopada czy też na północ od ul. Lwowskiej. Warto sprawdzić też okoliczne miejscowości, szczególnie jeśli poszukujesz okazji cenowych. Nieruchomość zgodną ze swoimi oczekiwaniami znajdziesz bez problemu, korzystając z naszej wyszukiwarki i jej filtrów. Jeśli natomiast zależy Ci na konkretnej lokalizacji, użyj interaktywnej mapy ofert!

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę działek na sprzedaż w Nowym Sączu na portalu GetHome.pl i znajdź parcelę odpowiadającą Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: