Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Legnica - 4 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 4 mieszkania do wynajęcia w Legnicy

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Legnicy - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Legnicy kawalerki:

  W Legnicy jest 1 oferta kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 1 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 31 m2

  Mieszkania w Legnicy dwupokojowe:

  W Legnicy są 2 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 2 150 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania w Legnicy trzypokojowe:

  W Legnicy jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 2 500 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 74 m2

  Mieszkania w Legnicy czteropokojowe:

  W Legnicy jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania używane w Legnicy - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 2 pokoje, balkon, miejsce parkingowe
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje36 m2

  2 000/miesiąc

  55 zł/m2

  Legnica

  Wynajmę mieszkanie Legnica o powierzchni 36 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homemax.
  brak obrazkabrak obrazkaApartament do wynajęcia od zaraz
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje53,29 m2

  2 300/miesiąc

  43 zł/m2

  Legnica

  Wynajmę mieszkanie Legnica o powierzchni 53,29 mkw. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homemax.
  brak obrazkabrak obrazkaDobry standard, 3 pokoje, budynek z basenem.
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje74 m2

  2 500/miesiąc

  33 zł/m2

  Legnica

  Wynajmę mieszkanie Legnica o powierzchni 74 mkw. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homemax.
  brak obrazkabrak obrazkaKawalerka z balkonem, ul bydgoska
  i
  Mieszkanie
  1 pokój31 m2

  1 000/miesiąc

  32 zł/m2

  Legnica

  Wynajmę mieszkanie Legnica o powierzchni 31 mkw. Cena - 1 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homemax.
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia – Legnica miastem przyjaznym dla wynajmujących

  Znajdująca się w samym centrum województwa dolnośląskiego Legnica to średniej wielkości nowoczesne miasto zapewniające bardzo dobre warunki do życia. Jest to lokalny ośrodek administracyjny, oświatowy i kulturalny. Legnica ma też duże znaczenie gospodarcze, dzięki czemu zapewnia wiele atrakcyjnych miejsc pracy. Samo miasto jest spokojne i zielone, a dzięki przebiegających przez miasto autostradzie A4, drodze ekspresowej S3 i drodze krajowej nr 94 podróże w dowolnym kierunku są szybkie i wygodne. Sprawdź, jak wygląda tutejszy rynek wynajmu, czym charakteryzują się mieszkania do wynajęcia w Legnicy i ile kosztują.

  Mieszkania do wynajęcia w Legnicy – jak wygląda tutejszy rynek?

  Legnica jak na średniej wielkości miasto dość prężnie się rozwija. Dotyczy to również nieruchomości. Stąd na rynku wtórnym często dostępne są nowoczesne mieszkania. To właśnie takie lokale cieszą się największym zainteresowaniem najemców. Oferty potwierdzają jednak, że mieszkania do wynajęcia w Legnicy są bardzo różnorodne. Sporo jest tu również lokali w starszych blokach i z tradycyjnym wyposażeniem. Najpopularniejsze są uniwersalne mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe. Można jednak również zauważyć większą podaż mieszkań dla pracowników, które nierzadko mają nawet 5 lub więcej pokoi. Oczywiście dostępne są też kawalerki – zwykle nieco tańsze niż mieszkania 2-pokojowe.

  Ile kosztują mieszkania do wynajęcia w Legnicy?

  Ceny mieszkań do wynajęcia w Legnicy wzrastają, podobnie jak w całym kraju. Nadal jest tu jednak nawet o 50% taniej niż w stolicy regionu. Dlatego miasto może być dobrą alternatywą dla osób, których nie stać na zadowalające mieszkanie we Wrocławiu. Wciąż można znaleźć tanie mieszkania do wynajęcia w Legnicy, choć trzeba się wówczas liczyć z prostym, tradycyjnym wystrojem i jedynie podstawowymi udogodnieniami. Należy też pamiętać, że trudno znaleźć mieszkania do wynajęcia bez kaucji, dlatego każdy najemca musi być przygotowany na wpłacenie dodatkowo co najmniej 1-miesięcznego czynszu.

  Mieszkania do wynajęcia w Legnicy – gdzie szukać ofert?

  Dostępność ofert na rynku wynajmu jest w Legnicy umiarkowana, a te najatrakcyjniejsze potrafią szybko z niego znikać. Dlatego warto trzymać rękę na pulsie w poszukiwaniu właściwego mieszkania do wynajęcia. Relatywnie tanie mieszkania do wynajęcia można znaleźć np. na popularnym osiedlu Kopernika, które zapewnia również dostęp do wszystkich niezbędnych usług. Oferty są jednak rozproszone po całym mieście. Lokalizację każdego z mieszkań do wynajęcia w Legnicy sprawdzisz jednak łatwo na naszej interaktywnej mapie!

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Legnicy na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: