Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Tarnobrzeg - 0 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 0 mieszkań do wynajęcia w Tarnobrzegu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Tarnobrzegu - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Tarnobrzegu kawalerki:

  W Tarnobrzegu jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Tarnobrzegu dwupokojowe:

  W Tarnobrzegu jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Tarnobrzegu trzypokojowe:

  W Tarnobrzegu jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Tarnobrzegu czteropokojowe:

  W Tarnobrzegu jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania używane w Tarnobrzegu - oferty agencji nieruchomości

   - 0 ogłoszeń

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia w Tarnobrzegu – na jakie lokale jest największy popyt?

  Niewielkie miasto na prawach powiatu znajduje się w południowo-wschodniej Polsce. Tarnobrzeg położony jest na prawym brzegu Wisły i przynależy do województwa podkarpackiego. Administracyjnie graniczy z Sandomierzem usytuowanym na pograniczu Wyżyny Małopolskiej oraz Podkarpacia Północnego. Powoli staje się ważnym ośrodkiem turystycznym, na terenie którego powstało Jezioro Tarnobrzeskie. Tu przecinają się drogi wojewódzkie nr 723, 758 oraz 871.

  Rynek nieruchomości w Tarnobrzegu

  Obszar miasta został podzielony administracyjnie na 15 osiedli, będącymi jednostkami pomocniczymi dawnej gminy, tj.: Dzików, Mokrzyszów, Miechocin, Nagnajów, Ocice, Przywiśle, Piastów, Serbinów, Sielec, Siarkowiec, Sobów, Stare Miasto, Wielowieś, Wielopole, Zakrzów. Lokalny rynek nieruchomości sukcesywnie się rozwija, a popyt na nie jest coraz większy. W związku z tym rosną też ceny mieszkań do wynajęcia w Tarnobrzegu. Koszt zakupu czy najmu nieruchomości zależny jest od wielu czynników, m.in. lokalizacji, metrażu czy rozkładu pomieszczeń, standardu budynku, dodatkowych udogodnień.

  W centralnym punkcie Tarnobrzegu zlokalizowane jest Stare Miasto, gdzie skupia się większość życia społecznego czy kulturalnego. Wokół rynku głównego znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych, instytucji administracji publicznej, kamienic oraz budynków wielokondygnacyjnych. W centrum miasta nie brakuje 11-piętrowych bloków mieszkalnych. Na osiedlu Piastów przeważają domki jednorodzinne oraz szeregowe. Na Serbinowie i os. Siarkowiec dominuje zabudowa wielkopłytowa. Z kolei w Wielowsi wciąż rozrastają się osiedla domów jednorodzinnych.

  Tarnobrzeg – mieszkania do wynajęcia z rynku wtórnego

  Coraz bardziej opłacalny i popularny staje się zakup nieruchomości pod inwestycje. Zainteresowanie lokalami mieszkalnymi na sprzedaż lub najem nie słabnie, a popyt przewyższa obecnie podaż. Nieruchomości w Tarnobrzegu są zlokalizowane w bliskiej odległości od sklepów, punktów usługowych, lokalnych bazarów, placówek medycznych czy edukacyjnych oraz terenów rekreacyjnych. Mieszkania do wynajęcia w Tarnobrzegu mają różny metraż i znajdują się w rozmaitych lokalizacjach. Wiele z nich usytuowanych jest na osiedlach strzeżonych lub w blokach z „wielkiej płyty”.

  Mieszkania w Tarnobrzegu – oferta mieszkaniowa

  Szczególnym powodzeniem cieszą się nieruchomości zlokalizowane w pobliżu ścisłego centrum oraz ważnych węzłów komunikacyjnych. Bardziej nowoczesne mieszkania do wynajęcia w Tarnobrzegu zapewniają dostęp do szeregu udogodnień, takich jak: funkcjonalne balkony, miejsca postojowe w garażu podziemnym, pomieszczenia techniczne, przestronne windy. Niektóre lokale mieszkalne znajdują się w budynkach ogrodzonych z dwóch stron, ale otwartych na przestrzeń handlowo-usługową.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Tarnobrzegu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: