Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Warszawa, Bielany

  - 116 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 70 mieszkań do wynajęcia na Bielanach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia na Bielanach – lewobrzeżnych tarasach Wisły

  Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy położona jest w północno-zachodniej części stolicy. Bielany sąsiadują z gminami podmiejskimi, tj. Łomianki czy Izabelin. Dzielnica ta graniczy z Białołęką, Bemowem i Żoliborzem. Bielany cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów oraz miłośników aktywnego stylu życia. W tej części stolicy znajduje się kilka stacji metra, z których codziennie korzystają tysiące mieszkańców.

  Bielański rynek nieruchomości

  Zielona dzielnica Warszawy została podzielona na obszary, takie jak: Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Młociny, Piaski, Placówka, Radiowo, Stare Bielany, Słodowiec, Wawrzyszew, Wólka Węglowa i Wrzeciono. Mieszkania do wynajęcia na Bielanach są zlokalizowane najczęściej na terenie nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, zapewniających dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz terenów rekreacyjnych. Większość dostępnych ofert pochodzi z rynku wtórnego.

  Mieszkania do wynajęcia Warszawa-Bielany wśród zieleni

  Dzielnica określana jest mianem „zielonych płuc” stolicy. Na terenie Bielan dominuje zabudowa wielkomiejska oraz liczne obszary zieleni. Na osiedlach Wawrzyszew, Wrzeciono, Chomiczówka, Piaski i Ruda przeważają kilkupiętrowe bloki mieszkalne, a w centralnej części wielorodzinne kamienice. Niska zabudowa blokowa jest charakterystyczna dla osiedla Słodowiec. Występują tu wielokondygnacyjne bloki, w których usytuowane są w pełni wyposażone mieszkania do wynajęcia. Na Bielanach, w granicach osiedla Wólka Węglowa dominuje zabudowa domów jednorodzinnych.

  Warszawa-Bielany – mieszkania do wynajęcia ze świetną komunikacją

  Dużym zainteresowaniem wśród studentów i osób w wieku produkcyjnym cieszą się kawalerki oraz lokale 2-pokojowe, zlokalizowane w pobliżu ośrodków dydaktyczno-naukowych czy stacji metra. Ceny mieszań do wynajęcia w Bielanach kształtują się na dość wysokim poziomie, ale są bardziej preferencyjne niż w prestiżowych dzielnicach stolicy, tj.: Śródmieście, Mokotów, Żoliborz lub Wilanów. Z pewnością odnajdą się tu osoby prowadzące wielkomiejski styl życia, jak i amatorzy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

  Mieszkania dla studentów – Warszawa Bielany. Jakie ogłoszenia znajdziemy w ofercie?

  Dobra komunikacja z centrum, dostęp do terenów rekreacyjnych i zróżnicowany wybór nieruchomości sprawiają, że mieszkania na wynajem w warszawskich Bielanach to popularny wybór wśród studentów. Wśród ofert najmu znajduje się zarówno mieszkania w starym budownictwie i blokach z płyty, jak i nowa jeszcze nie zamieszkała kawalerka w nowym apartamentowcu. Dla osób dysponujących większym budżetem dobrą opcją może być wynajem mieszkania na nowych osiedlach deweloperskich, gdzie zarówno inwestycja jak i same mieszkanie wykończone są w bardzo wysokim standardzie. Mieszkania różnią się między sobą sposobem wykończenia i metrażem. Na wysokość czynszu wpływa także odległość od stacji metra.

  Mieszkanie dla studentów – Bielany wynajem. 2 pokoje, trzypokojowe, kawalerka

  Jakie mieszkania na Bielanach najłatwiej wynająć studentom? Można tu wymienić przynajmniej trzy typy nieruchomości. 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni do 30 m2 t opcja chętnie wybierana przez pary lub osoby, które chcą mieszkać indywidualnie. Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i wyjściem na balkon to opcja dla osób, które chcą współdzielić koszty, a równocześnie zależy im na spokoju i kameralnej atmosferze. Studenci, którym nie przeszkadza mieszkanie w większą ilość osób, mogą zdecydować się na trzypokojowe mieszkanie w kamienicy lub bloku mieszkalnym.  

  Mieszkania na wynajem Warszawa Bielany. Dlaczego to dobry wybór dla studentów?

  Mieszkania do wynajęcia Warszawa Bielany to kompromis między bliskością centrum a niższą ceną i spokojną okolicą na co dzień. Za 2 pokojowe mieszkanie zapłacimy tu znacznie niższą cenę niż w przypadku Śródmieścia i okolic Starówki. Dzielnica jest świetnie skomunikowana oraz zapewnia bliskość zielonych terenów rekreacyjnych. Studenci mogą także korzystać z bogatej oferty punktów handlowo-usługowych, obiektów sportowych oraz kawiarni i restauracji. 

  Jesteś zainteresowany najmem lub zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w warszawskiej dzielnicy Bielany na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: