Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Warszawa, Ochota

  - 106 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 105 mieszkań do wynajęcia na Ochocie

  Mieszkania na Ochocie - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania na Ochocie kawalerki:

  Na Ochocie jest 18 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 2 863 zł

  Średni metraż kawalerek to 32 m2

  Mieszkania na Ochocie dwupokojowe:

  Na Ochocie jest 56 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 3 522 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania na Ochocie trzypokojowe:

  Na Ochocie jest 25 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 5 794 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 78 m2

  Mieszkania na Ochocie czteropokojowe:

  Na Ochocie jest 5 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 14 240 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 156 m2

  Mieszkania używane na Ochocie - oferty agencji nieruchomości

   - 105 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  W Warszawie nie brakuje mieszkań, które można wynająć „od ręki”. Wiele z nich można znaleźć, przeglądając oferty rynku wtórnego z uwzględnieniem dzielnicy Ochota. Mieszkania do wynajęcia na Ochocie to wyjątkowo zróżnicowana i bogata propozycja. Z pewnością każdy znajdzie w tej dzielnicy dokładnie takie mieszkanie, które w pełni go usatysfakcjonuje – pod względem metrażu, udogodnień, czy dodatkowych pomieszczeń.

  Rynek wtórny – największy popyt

  Wśród mieszkań do wynajęcia w Warszawie na Ochocie nie brakuje dwupokojowych i to właśnie te lokale cieszą się największym powodzeniem. Najczęściej można znaleźć mieszkania do wynajęcia na Ochocie znajdujące się w apartamentowcu lub w kamienicy. Każdy znajdzie w tej ofercie to, czego poszukuje, zarówno jeśli chodzi o metraż, jak i rodzaj piętra, czy usytuowanie.

  Dwupokojowe mieszkania na Ochocie mogą być na parterze, 2-5 piętrze, czy nawet na 10. Wiele z tych mieszkań prezentuje wysoki standard. Najczęściej udaje się znaleźć dwupokojowe mieszkania na Ochocie o metrażu od ok. 35 do 80 m2. Wśród dostępnych ofert są również lokale położone w cichej okolicy, w pobliżu m.in. zielonych terenów, a także punktów gastronomicznych oraz obiektów handlowo-usługowych.

  Atuty mieszkań na Ochocie

  Do największych atutów mieszkań do wynajęcia na Ochocie można zaliczyć oferty dostępne natychmiast. Niektóre propozycje oprócz opłaty za czynsz wymagają uiszczenia kaucji, a nieraz również dodatkowych kosztów. Takie mieszkania do wynajęcia są droższe, jednak można się spodziewać, że oferta jest aktualna. 

  Walorem mieszkań na Ochocie jest również zróżnicowany metraż i lokale w pełni umeblowane. Właściciele niekiedy udostępniają też sprzęt kuchenny, czy inne większe AGD. Wystarczy więc uiścić opłatę i można od razu się wprowadzić. Większość mieszkań do wynajęcia na Ochocie jest objęta monitoringiem, a standardem jest domofon.

  Jaki jest stan mieszkań?

  Najczęściej można natrafić na Ochocie na mieszkania o co najmniej dobrym standardzie. Nie brakuje ofert mieszkań do wynajęcia w Warszawie na Ochocie o wysokim standardzie, a zdarzają się też propozycje lokali po generalnym remoncie. Wybierając mieszkania na Ochocie znajdujące się w kamienicy, można ponieść mniejszy koszt niż średnia cena za metr kwadratowy, jaka obowiązuje w stolicy.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: