Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Zgierz

  - 3 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 3 mieszkania do wynajęcia w Zgierzu

  placement placeholder
  Poznaj region

  Zaliczany do aglomeracji łódzkiej Zgierz to średniej wielkości, niezależne miasto o dużej sile przyciągania. Zamieszkaniem w nim interesuje się coraz więcej osób – między innymi dzięki atrakcyjnej ofercie na wynajem.

  Mieszkania do wynajęcia w Zgierzu – jak wygląda rynek?

  Zgierz jest drugim po Łodzi największym miastem województwa. Oba ośrodki są ze sobą połączone i świetnie skomunikowane, dlatego poruszanie się pomiędzy nimi nie sprawia problemu. Zgierz coraz częściej traktuje się jako „sypialnię” Łodzi, choć jest to niezależne, zielone miasto z bogatą ofertą handlową, usługową, kulturalną czy rekreacyjną, a także wieloma miejscami pracy. Mieszkania w Zgierzu stają się coraz popularniejsze, dlatego najatrakcyjniejsze „kąski” szybko znikają z rynku.

  Ile kosztuje wynajem mieszkania w Zgierzu?

  W skali kraju tutejsze ceny na pewno nie należą do najniższych, ale mieszkania w Zgierzu są z reguły tańsze niż w Łodzi. Oznacza to, że za podobną kwotę można tu uzyskać większą powierzchnię lub lepszy standard lokalu. Trzeba jednak pamiętać, że naprawdę tanie mieszkania do wynajęcia mogą pozostawiać wiele do życzenia, jeśli chodzi o standard wykończenia czy sąsiedztwo. Godne zainteresowania z całą pewnością są natomiast dostępne od czasu do czasu mieszkania bezczynszowe w Zgierzu. Brak opłat do zarządcy czy spółdzielni sprawia, że są one nawet o kilkaset złotych tańsze od innych podobnych nieruchomości.

  Aktualne mieszkania do wynajęcia w Zgierzu

  W Zgierzu znajduje się sporo miejsc z zabudową wielorodzinną. Na starym mieście często można znaleźć mieszkania w kamienicy. W Zgierzu istnieją jednak również typowe osiedla z wielkiej płyty – takie jak 650-lecia, Dubois czy Generała Władysława Sikorskiego. Zabudowa jest jednak w większości niska i zwykle bardziej rozproszona niż w przypadku nowych projektów. Nowoczesne mieszkania do wynajęcia często można znaleźć pomiędzy starszymi blokami. Trzeba jednak pamiętać, że oferta jest mocno ograniczona, a atrakcyjnie wycenione lokale często bardzo szybko znajdują najemców. Chcesz ułatwić sobie poszukiwania? Korzystaj z naszej interaktywnej mapy oraz filtrów, które zawężą pulę wyświetlanych ogłoszeń.

  Wynajem mieszkania Zgierz

  W Zgierzu dostępne  3 oferty mieszkań do wynajęcia o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Zgierzu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki do wynajęcia;
  • 1 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Zgierz wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Zgierzu to 1 200 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Zgierzu? Uśredniając:

  • kawalerka na wynajem w Zgierzu kosztuje 1 300 zł;
  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Zgierzu kosztuje 1 000 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Zgierzu? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • kawalerki na wynajem w Zgierzu znajdziesz w cenie 1 200 zł;
  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Zgierzu znajdziesz w cenie 1 000 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Zgierza!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: