Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Bielsk Podlaski

  - 8 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Bielsku Podlaskim

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Bielsku Podlaskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Bielsk Podlaski z atrakcyjnym wyborem nieruchomości

  Położony zaledwie ok. 45 km od Białegostoku Bielsk Podlaski jest znacznie spokojniejszy, a przy tym bardzo malowniczy. Jednocześnie to średniej wielkości miasto zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich potrzebnych usług oraz miejsc pracy. Jest to bardzo dobre miejsce do zamieszkania dla kogoś, kto nie lubi zgiełku, a jednocześnie ceni sobie komfort. Czym się cechują i ile kosztują mieszkania w Bielsku Podlaskim?

  Mieszkania na sprzedaż w Bielsku Podlaskim – jak wygląda rynek nieruchomości?

  Bielsk Podlaski to miasto średniej wielkości, w którym działalność deweloperów jest sporadyczna. Dlatego nieruchomości na sprzedaż pochodzą głównie z rynku wtórnego. Wybór mieszkań nie jest szczególnie szeroki, ale na tyle różnorodny, że każdy może znaleźć odpowiedni lokal. Mieszkania w Bielsku Podlaskim są w większości zlokalizowane w pobliżu centrum. Zapewnia to mieszkańcom łatwy dostęp do podstawowych usług (w tym sklepów czy szkół) oraz wygodny dojazd do miejsc pracy. Zabudowa wielorodzinna składa się głównie z bloków powstałych w okresie PRL. Lokale charakteryzują się praktycznymi układami, zazwyczaj mają balkony. Najpopularniejsze są mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe.

  Ile kosztują mieszkania w Bielsku Podlaskim?

  Ceny nieruchomości można uznać za spory atut Bielska Podlaskiego. Są one niewygórowane, nawet o połowę niższe niż w niedalekim Białymstoku. Ze względu na mniejsze rozmiary miasta tutejsze mieszkania cieszą się mniejszym zainteresowaniem, co działa na korzyść nabywców poszukujących okazji cenowych. Za 1 m2 mieszkania trzeba tu zapłacić mniej więcej tyle, ile wynosi średnia dla całego kraju. Lokale utrzymane w wysokim standardzie są nieco droższe, ale często można też znaleźć oferty wycenione poniżej tego pułapu. Należy jedynie brać pod uwagę, że dotyczą one głównie lokali do remontu lub przynajmniej odświeżenia. Dość tanie są też wykupione przez lokatorów byłe mieszkania komunalne w Bielsku Podlaskim.

  Jak szukać mieszkań na sprzedaż w Bielsku Podlaskim?

  Zabudowę wielorodzinną można znaleźć przede wszystkim w centralno-północnej części Bielska Podlaskiego – to tu znajdują się bloki powstałe w okresie PRL. Pojedyncze budynki mieszkalne można też jednak znaleźć w innych obszarach. Niejednokrotnie są to nowsze budynki cechujące się wyższym standardem. Takie mieszkania można znaleźć m.in. w okolicy ul. Wyszyńskiego, a także przy ul. Mickiewicza, na północnym krańcu miasta. Zależy Ci na nieruchomości w konkretnej lokalizacji? Skorzystaj z naszej interaktywnej mapy.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Bielsku Podlaskim na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Bielsk Podlaski - oferty

  W Bielsku Podlaskim dostępne jest 8 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 23 m2 do 72 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Bielsku Podlaskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Bielsk Podlaski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Bielsk Podlaski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Bielsku Podlaskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Bielsk Podlaski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Bielsk Podlaski oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 48 m2 do 62 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Bielsku Podlaskim to 57 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Bielsk Podlaski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Bielsku Podlaskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Bielsku Podlaskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Bielsku Podlaskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Bielsk Podlaski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Bielsku Podlaskim to 6 075 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Bielsku Podlaskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Bielsku Podlaskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Bielsku Podlaskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 360 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Bielsku Podlaskim wynosi 6 666 zł/m2;

  Tanie mieszkania Bielsk Podlaski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Bielsk Podlaski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 320 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 629 zł/m2.

  Tanie mieszkania Bielsk Podlaski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: