Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wasilków - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Wasilkowie

  Rynek wtórny - 5 mieszkań na sprzedaż w Wasilkowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  3 pokoje z ogródkiem w dolinie cisów !
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Nadawki
  Wasilków

  3 pokoje 46,70 m2
  519 000
  11 113 /m2
  Sprzedam mieszkanie Wasilków o powierzchni 46,70 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 519 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  Kawalerka z balkonem wasilków. nowe budownictwo!
  i

  Kawalerka na sprzedaż ul. Żurawia
  Wasilków

  1 pokój 28,40 m2
  269 000
  9 471 /m2
  Sprzedam mieszkanie Wasilków o powierzchni 28,40 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 269 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  3 pokoje wasilków/świetna cena i lokalizacja!
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Czysta
  Wasilków

  3 pokoje 46,10 m2
  369 000
  8 004 /m2
  Sprzedam mieszkanie Wasilków o powierzchni 46,10 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 369 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  Dolina cisów - ładny widok, winda, piwnica bez pcc
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Wasilków

  2 pokoje 34,15 m2
  317 000
  9 282 /m2
  Sprzedam mieszkanie Wasilków o powierzchni 34,15 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 317 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Era Nieruchomości.
  3 pokoje, dolina cisów,parter, z ogródkiem
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Białostocka
  Wasilków

  3 pokoje 65,18 m2
  689 000
  10 570 /m2
  Sprzedam mieszkanie Wasilków o powierzchni 65,18 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 689 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.
  Poznaj region

  Mieszkania Wasilków - oferty

  W Wasilkowie dostępne jest 5 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 65 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Wasilkowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 3 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Wasilkowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Wasilków”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Wasilków.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Wasilkowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Wasilków

  Interesuje Cię rynek wtórny? Wasilków oferuje 5 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 65 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Wasilkowie to 44 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Wasilków rynek wtórny bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Wasilkowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Wasilkowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Wasilkowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Wasilków", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Wasilkowie to 9 688 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Wasilkowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Wasilkowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Wasilkowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 689 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Wasilkowie wynosi 11 113 zł/m2;

  Tanie mieszkania Wasilków. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Wasilków bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 269 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 004 zł/m2.

  Tanie mieszkania Wasilków? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: