Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania Łomża - na sprzedaż - 161 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 160 mieszkań na sprzedaż w Łomży

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Łomży

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Łomży - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Łomży kawalerki:

  W Łomży jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Łomży dwupokojowe:

  W Łomży jest 61 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 276 500 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania w Łomży trzypokojowe:

  W Łomży jest 69 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 314 588 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 60 m2

  Mieszkania w Łomży czteropokojowe:

  W Łomży są 34 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 530 000 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 75 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Łomży - oferty deweloperów

   - 160 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Łomży - oferty agencji nieruchomości

   - 6 ogłoszeń
  i
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w centrum w atrakcyjnej cenie
  Mieszkanie
  2 pokoje45,19 m2

  268 000

  5 930 zł/m2

  Łomża, ul. Dmowskiego

  Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 45,19 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 268 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  i
  brak obrazkabrak obrazkaKomfortowe m w najlepszej lokalizacji w mieście!
  Mieszkanie
  4 pokoje78,20 m2

  530 000

  6 777 zł/m2

  Łomża, ul. por. Łagody

  Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 78,20 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 530 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  i
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Nova Park etap II
  Nowe mieszkanie
  2 pokoje40,61 m2
  Zapytaj o cenę

  Łomża, ul. Akademicka

  Nova Park etap II - 91 ofert
  Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 40,61 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Eldor Bud Sp. z o.o..
  i
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Osiedle Łagody
  Nowe mieszkanie
  2 pokoje52,85 m2
  Zapytaj o cenę

  Łomża, ul. Porucznika Łagody 1

  Osiedle Łagody - 2 oferty
  Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 52,85 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Lewiarz Development.
  i
  brak obrazkabrak obrazkaRodzinne mieszkanie| 3 pokoje |ul. moniuszki
  Mieszkanie
  3 pokoje60,78 m2

  350 000

  5 758 zł/m2

  Łomża, Stanisława Moniuszki

  Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 60,78 mkw. Rok budowy: 1978. Cena - 350 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KNC Nieruchomości.
  i
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Apartamenty Kazańska 19
  Nowe mieszkanie
  3 pokoje66,09 m2
  Zapytaj o cenę

  Łomża, ul. Kazańska 19

  Apartamenty Kazańska 19 - 60 ofert
  Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 66,09 mkw. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Grodzki Development.
  i
  brak obrazkabrak obrazka3 pokoje pow. 61m2 ivp. ul. staffa
  Mieszkanie
  3 pokoje61 m2

  298 765

  4 897 zł/m2

  Łomża

  Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 61 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 298 765 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Białostocka Giełda Nieruchomości.
  i
  brak obrazkabrak obrazkaWygodne mieszkanie na sprzedaż
  Mieszkanie
  3 pokoje48,90 m2

  295 000

  6 032 zł/m2

  Łomża, Konstytucji 3 Maja

  Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 48,90 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 295 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KNC Nieruchomości.
  i
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie dla młodej rodziny w centrum
  Mieszkanie
  2 pokoje49 m2

  285 000

  5 816 zł/m2

  Łomża

  Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 49 mkw. Rok budowy: 1976. Cena - 285 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Łomża

  Łomża to miasto położone w północno-wschodniej części Polski na historycznym obszarze Mazowsza. Obecnie, miasto administracyjnie należy do województwa podlaskiego i stanowi ważny ośrodek miejski. Łomża znana jest przede wszystkim z regionalnych wyrobów piwnych, a także z bogatego uwarunkowania przyrodniczego. To również dynamicznie rozwijający się ośrodek miejski, który przyciąga licznych inwestorów. Znajdziemy tu także bogatą ofertę rynku nieruchomości, gdzie mieszkania na sprzedaż cieszą się dużą popularnością.

  Rynek nieruchomości w Łomży

  Łomża to średniej wielkości miasto, które skupia w sobie około 60 tysięcy mieszkańców. Ważnym aspektem jest fakt, że Łomża w poprzednim podziale administracyjnym (1975-1998) pełniła funkcję miasta wojewódzkiego. Wpłynęło to na dynamiczny rozwój i powstanie wielu ważnych obiektów, które do dziś pełnią istotną rolę w życiu mieszkańców miasta oraz pobliskich miejscowości. W Łomży przeważa wysoka zabudowa, jednak występują tu również liczne osiedla domów jednorodzinnych.

  Centralna część miasta, gdzie dominują bloki, jest szczególnie gęsto zabudowana. Mimo tego, nie brakuje tu licznych terenów zielonych z parkami. Osiedla mieszkaniowe znajdziemy także na przedmieściach, bowiem miasto stale się rozrasta i powstają tu nowe inwestycje mieszkaniowe. Łomżyński rynek nieruchomości oferuje na rynku pierwotnym oraz wtórnym: domy, lokale usługowe, magazyny, działki, apartamenty oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem w dobrych cenach.

  Potencjał inwestycyjny Łomży

  Łomża to miasto, w którym rozwija się wiele przedsiębiorstw mających realny wpływ na rozwój regionu. Jest to wynikiem dogodnego położenia miasta oraz odpowiednio prowadzonej polityki rozwoju przedsiębiorczości. Na terenie Łomży istnieje Podstrefa Łomża Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z licznymi terenami inwestycyjnymi. Miasto stale pracuje także nad rozwojem i poprawą infrastruktury drogowej, bowiem Łomża znajduje się na ważnej trasie pomiędzy blisko położonymi: Ostrołęką, a Białymstokiem.

  Kolejnym atutem miasta jest również dobre połączenie z Warszawą i Suwałkami, które znajdują się w równej odległości 140 km. Funkcjonuje tu także stacja kolejowa, która umożliwia towarowy transport kolejowy. Co więcej, planowana jest rewitalizacja kolei i otwarcie większej liczby połączeń, co z pewnością pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój przedsiębiorczości w mieście.

  Życie w Łomży

  Dobre położenie miasta dotyczy nie tylko bliskości dużych ośrodków miejskich, ale również uwarunkowania przyrodniczego. Łomża położona jest na dużym wzniesieniu nad Doliną Narwi, a w jej bezpośrednim sąsiedztwie stworzono Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, który obejmuje 2 rezerwaty przyrody. Narew stanowi ważny punkt spływów kajakowych, które lokalnie cieszą się dużą popularnością. Miasto otoczone jest liczną zielenią, którą tworzą lasy oraz łąki. W niedużej odległości znajduje się również Biebrzański Park Narodowy. Tak liczne walory przyrodnicze rozwijającego się miasta mają duży wpływ na dobrą jakość życia łomżyniaków.

  Oprócz bliskości takich miast, jak Zambrów, Ostrołęka, Ełk, Białystok i Ostrów Mazowiecka, dużą rolę odgrywa także łatwy dojazd na Mazury, które mają wiele do zaoferowania w ciągu całego roku kalendarzowego. To wszystko sprawia, że Łomża stale przyciąga nowych mieszkańców, wśród których mieszkania na sprzedaż Łomża cieszą się dużą popularnością.

   

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Łomży? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Łomży na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: