Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Mieszkania
  2. Na sprzedaż
  3. Podlaskie

  Mieszkania na sprzedaż - Łomża - 49 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 39 mieszkań na sprzedaż w Łomży

  Rynek wtórny - 10 mieszkań na sprzedaż w Łomży

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Łomży - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Łomży kawalerki:

  W Łomży jest 8 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 196 969 zł

  Średni metraż kawalerek to 36 m2

  Mieszkania w Łomży dwupokojowe:

  W Łomży jest 18 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 262 076 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania w Łomży trzypokojowe:

  W Łomży jest 16 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 342 323 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 60 m2

  Mieszkania w Łomży czteropokojowe:

  W Łomży jest 6 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 438 620 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 78 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Łomży - oferty deweloperów

   - 39 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Łomży - oferty agencji nieruchomości

   - 10 ogłoszeń
  Mieszkanie
  3 pokoje58,90 m2

  417 000

  7 079 zł/m2

  Łomża, Sybiraków

  Nowe mieszkanie
  2 pokoje38,02 m2

  209 110

  5 500 zł/m2

  Łomża, ul. Akademicka

  Nova Park - 39 ofert
  Nowe mieszkanie
  3 pokoje47,41 m2

  260 754

  5 500 zł/m2

  Łomża, ul. Akademicka

  Nowe mieszkanie
  5 pokoi79,68 m2

  438 240

  5 500 zł/m2

  Łomża, ul. Akademicka

  Nowe mieszkanie
  1 pokój34,08 m2

  187 440

  5 500 zł/m2

  Łomża, ul. Akademicka

  Nowe mieszkanie
  4 pokoje73,10 m2

  402 049

  5 500 zł/m2

  Łomża, ul. Akademicka

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Łomża

  Łomża to miasto położone w północno-wschodniej części Polski na historycznym obszarze Mazowsza. Obecnie, miasto administracyjnie należy do województwa podlaskiego i stanowi ważny ośrodek miejski. Łomża znana jest przede wszystkim z regionalnych wyrobów piwnych, a także z bogatego uwarunkowania przyrodniczego. To również dynamicznie rozwijający się ośrodek miejski, który przyciąga licznych inwestorów. Znajdziemy tu także bogatą ofertę rynku nieruchomości, gdzie mieszkania na sprzedaż cieszą się dużą popularnością.

  Rynek nieruchomości w Łomży

  Łomża to średniej wielkości miasto, które skupia w sobie około 60 tysięcy mieszkańców. Ważnym aspektem jest fakt, że Łomża w poprzednim podziale administracyjnym (1975-1998) pełniła funkcję miasta wojewódzkiego. Wpłynęło to na dynamiczny rozwój i powstanie wielu ważnych obiektów, które do dziś pełnią istotną rolę w życiu mieszkańców miasta oraz pobliskich miejscowości. W Łomży przeważa wysoka zabudowa, jednak występują tu również liczne osiedla domów jednorodzinnych.

  Centralna część miasta, gdzie dominują bloki, jest szczególnie gęsto zabudowana. Mimo tego, nie brakuje tu licznych terenów zielonych z parkami. Osiedla mieszkaniowe znajdziemy także na przedmieściach, bowiem miasto stale się rozrasta i powstają tu nowe inwestycje mieszkaniowe. Łomżyński rynek nieruchomości oferuje na rynku pierwotnym oraz wtórnym: domy, lokale usługowe, magazyny, działki, apartamenty oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem w dobrych cenach.

  Potencjał inwestycyjny Łomży

  Łomża to miasto, w którym rozwija się wiele przedsiębiorstw mających realny wpływ na rozwój regionu. Jest to wynikiem dogodnego położenia miasta oraz odpowiednio prowadzonej polityki rozwoju przedsiębiorczości. Na terenie Łomży istnieje Podstrefa Łomża Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z licznymi terenami inwestycyjnymi. Miasto stale pracuje także nad rozwojem i poprawą infrastruktury drogowej, bowiem Łomża znajduje się na ważnej trasie pomiędzy blisko położonymi: Ostrołęką, a Białymstokiem.

  Kolejnym atutem miasta jest również dobre połączenie z Warszawą i Suwałkami, które znajdują się w równej odległości 140 km. Funkcjonuje tu także stacja kolejowa, która umożliwia towarowy transport kolejowy. Co więcej, planowana jest rewitalizacja kolei i otwarcie większej liczby połączeń, co z pewnością pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój przedsiębiorczości w mieście.

  Życie w Łomży

  Dobre położenie miasta dotyczy nie tylko bliskości dużych ośrodków miejskich, ale również uwarunkowania przyrodniczego. Łomża położona jest na dużym wzniesieniu nad Doliną Narwi, a w jej bezpośrednim sąsiedztwie stworzono Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, który obejmuje 2 rezerwaty przyrody. Narew stanowi ważny punkt spływów kajakowych, które lokalnie cieszą się dużą popularnością. Miasto otoczone jest liczną zielenią, którą tworzą lasy oraz łąki. W niedużej odległości znajduje się również Biebrzański Park Narodowy. Tak liczne walory przyrodnicze rozwijającego się miasta mają duży wpływ na dobrą jakość życia łomżyniaków.

  Oprócz bliskości takich miast, jak Zambrów, Ostrołęka, Ełk, Białystok i Ostrów Mazowiecka, dużą rolę odgrywa także łatwy dojazd na Mazury, które mają wiele do zaoferowania w ciągu całego roku kalendarzowego. To wszystko sprawia, że Łomża stale przyciąga nowych mieszkańców, wśród których mieszkania na sprzedaż Łomża cieszą się dużą popularnością.

   

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Łomży? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Łomży na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  • Białystok (603)
  • Suwałki (108)
  • Porosły (47)
  • Wasilków (10)
  • Łapy (4)