Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Osielsko, pow. bydgoski

  - 17 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Osielsku

  Rynek wtórny - 17 mieszkań na sprzedaż w Osielsku

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Osielsku

  Osielsko to jedna z ośmiu gmin powiatu bydgoskiego, która usytuowana jest w północno-zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Od południa graniczy z Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku, a od strony północnej okala Bydgoszcz. Wschodnia część obejmuje niewielki fragment Zespołu Parków Krajobrazowych nad Dolną Wisłą, a obszary położone w sołectwach Bożenko czy Żołędowo zaliczane są do najbardziej zalesionych. Przez teren gminy przebiegają liczne szlaki turystyczne, linie kolejowe, drogi wojewódzkie i powiatowe.

  Tereny przynależne do części powiatu bydgoskiego cieszą się dużym powodzeniem wśród inwestorów. W skład gminy wchodzi 7 sołectw: Osielsko, Żołędowo, Niemcz, Bożenkowo, Jarużyn, Maksymilianowo, Niwy-Wilcze. Liczba mieszkańców systematycznie tu wzrasta, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie nieruchomościami pochodzącymi zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. W gminie Osielsko przeważa kameralna zabudowa mieszkaniowa. Nowoczesne osiedla położone są w otoczeniu rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych.

  Oferta deweloperów jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają w bliskiej odległości od parków, lasów, ścieżek rowerowych oraz szlaków turystycznych. Większość nowo wybudowanych osiedli deweloperskich składa się z kameralnych budynków na przestrzeni zamkniętej. Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej oraz kulturalnej. W bliskiej odległości od osiedli deweloperskich znajdują się sklepy, galerie handlowe, placówki edukacyjne i medyczne, boiska, place zabaw.

  Wiele atrakcyjnych nieruchomości pochodzi z rynku wtórnego. Na terenie gminy znajduje się szeroki wybór mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o zróżnicowanym metrażu oraz funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości położone w obrębie sołectw, takich jak: Niemcz, Bożenkowo, Żołędowo i Osielsko. Wiele osiedli mieszkaniowych znajduje się w niedalekiej odległości od Borów Tucholskich.

  Mieszkania Osielsko - oferty

  W Osielsku dostępne jest 17 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Osielsku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (6 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (8 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (2 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Osielsko, jak i mieszkania bezpośrednio Osielsko.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Osielsko

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Osielsku mamy 17 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 38 m2 do 109 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Osielsku to 62 m2.

  Ceny mieszkań w Osielsku

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Osielsku to 8 639 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Osielsku to 8 162 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Osielsku?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Osielsku znajdziesz w cenie 1 180 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Osielsku wynosi 11 100 zł/m2;

  Tanie mieszkania Osielsko. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 255 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 703 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: