Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Żołędowo, pow. bydgoski

  - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Żołędowie

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Żołędowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Żołędowo - oferty

  W Żołędowie dostępne jest 6 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 69 m2 do 93 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Żołędowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 5 5-pokojowych i więcej mieszkań na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Żołędowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Żołędowo”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Żołędowo.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Żołędowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Żołędowo

  Interesuje Cię rynek wtórny? Żołędowo oferuje 6 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 69 m2 do 93 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Żołędowie to 89 m2.

  mieszkanie Żołędowo Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Żołędowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Żołędowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Żołędowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Żołędowo", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Żołędowie to 6 357 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Żołędowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Żołędowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Żołędowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 575 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Żołędowie wynosi 7 231 zł/m2;

  Tanie mieszkania Żołędowo. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Żołędowo bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 499 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 182 zł/m2.

  Tanie mieszkania Żołędowo? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: