Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Głubczyce

  - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Głubczycach

  Rynek wtórny - 7 mieszkań na sprzedaż w Głubczycach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Głubczycach

  Głubczyce to niewielkie miasto położone na terenie woj. opolskiego, tuż przy granicy z Czechami. Jako siedziba gminy miejsko-wiejskiej i lokalny ośrodek gospodarczy, kulturalny oraz oświatowy przyciąga wielu mieszkańców okolicznych wiosek. Jest to również dobre miejsce dla poszukiwaczy tanich nieruchomości. Sprawdź, ile kosztują mieszkania na sprzedaż w Głubczycach, czym się charakteryzują i gdzie ich szukać.

  Ze względu na niewielkie rozmiary miasta trudno mówić o dynamicznym rozwoju rynku nieruchomości w Głubczycach. Próżno tu szukać również śladów działalności biur deweloperskich. Nowe budynki powstają zwykle w ramach prywatnych inwestycji, a mieszkania znajdują się głównie na rynku wtórnym. Oferta jest mocno ograniczona, ale na tutejszym rynku często można znaleźć ciekawe nieruchomości.

  Zabudowa wielorodzinna skupia się w centralnej części miasta. Mieszkania w Głubczycach to głównie lokale w kamienicach i blokach z okresu PRL. Dominują niezbyt wysokie budynki, które zapewniają mieszkańcom poczucie kameralności – nawet tam, gdzie zabudowa jest dość gęsta. Dostępne są różnorodne metraże, choć najczęściej spotyka się mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe.

  Mieszkania w Głubczycach i okolicach – gdzie szukać ofert?

  Jeśli interesują Cię mieszkania w Głubczycach i okolicach, koniecznie sprawdź ogłoszenia na GetHome.pl. Publikujemy wyłącznie wyselekcjonowane oferty, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki interaktywnej mapie z łatwością sprawdzisz ich lokalizacje.

  Warto mieć na uwadze, że mieszkania w Głubczycach są zlokalizowane głównie w centrum. Strefę wielorodzinną wyznaczają główne drogi w mieście – m.in. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego czy Sobieskiego. Od zachodu zamyka ją natomiast ul. Powstańców. Ma to oczywiście swoje atuty, ponieważ wybierając mieszkanie w Głubczycach, można mieć pewność lokalizacji w pobliżu wszystkich niezbędnych usług.

  Mieszkania Głubczyce - oferty

  W Głubczycach dostępne jest 7 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 40 m2 do 105 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Głubczycach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (4 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (2 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Głubczyce, jak i mieszkania bezpośrednio Głubczyce.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Głubczyce

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Głubczycach mamy 7 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 40 m2 do 105 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Głubczycach to 61 m2.

  Ceny mieszkań w Głubczycach

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Głubczycach to 4 691 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Głubczycach?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Głubczycach znajdziesz w cenie 560 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Głubczycach wynosi 6 700 zł/m2;

   Tanie mieszkania Głubczyce. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 147 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 782 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: