Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Kraków na sprzedaż

  - 2 426 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 3 945 mieszkań na sprzedaż w Krakowie

  Rynek wtórny - 2 354 mieszkania na sprzedaż w Krakowie

  Mieszkania w Krakowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Krakowie kawalerki:

  W Krakowie jest 570 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 618 896 zł

  Średni metraż kawalerek to 33 m2

  Mieszkania w Krakowie dwupokojowe:

  W Krakowie jest 2 426 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 758 973 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania w Krakowie trzypokojowe:

  W Krakowie jest 2 277 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 979 769 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania w Krakowie czteropokojowe:

  W Krakowie jest 865 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 377 466 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 85 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Krakowie - oferty deweloperów

   - 3 945 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Krakowie - oferty agencji nieruchomości

   - 2 354 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania 2 pokojowe Kraków – sprzedaż na rynku pierwotnym i wtórnym

  Chcesz kupić mieszkanie dwupokojowe? Kraków należy do najatrakcyjniejszych lokalizacji w całej Polsce. Jest to drugie miasto w Polsce pod względem powierzchni i liczby mieszkańców. Leży w województwie małopolskim i jest uznawane za centrum usługowe, gospodarcze, turystyczne, kulturalne, administracyjne i naukowe.

  Jakie są najpopularniejsze części Krakowa wśród osób, które planują tutaj kupić mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż? Kraków dzieli się na 18 dzielnic, spośród których najczęściej wybierane to m.in. Stare Miasto, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Bronowice, Podgórze i Grzegórzki.

  Kraków – mieszkanie 2 pokojowe w korzystnej lokalizacji

  Praktycznie każde dwupokojowe mieszkanie w Krakowie jest dobrze skomunikowane z centrum oraz pozostałymi dzielnicami. Stanowi to zasługę sprawnie funkcjonującej komunikacji miejskiej, w tym linii autobusowych, tramwajowych i kolejowych. W ścisłym centrum miasta znajduje się Dworzec Kraków Główny. Miejscowość ta słynie również z portu lotniczego Kraków-Balice.

  Podaż i popyt na mieszkania 2 pokojowe w Krakowie

  Jakie lokale są najpopularniejsze w mieście Kraków? Mieszkanie 2 pokojowe od dobrych kilku lat jest najbardziej poszukiwane na rynku nieruchomości. Spory popyt występuje również na lokale 3 pokojowe. 

  Deweloperzy w odpowiedzi na zapotrzebowanie najczęściej budują liczące około 40-60 m2 nowe mieszkania dwupokojowe. Kraków to miejscowość, w której przeważają lokale o wysokim standardzie. Zazwyczaj nowe inwestycje na rynku pierwotnym to mieszkania z miejscem postojowym w garażu podziemnym, komórką lokatorską i windą. Zakup takich nieruchomości wymaga wpłacenia stosunkowo dużej prowizji dla pośrednika.

  Można także kupić bezpośrednio od właściciela lokum z rynku wtórnego. Gdzie najczęściej zlokalizowane jest takie mieszkanie 2 pokojowe? Kraków Stare Miasto to dzielnica, na terenie której znajduje się najwięcej takich nieruchomości. Dostępne są również mieszkania w spokojnej części stolicy województwa, np. w Zwierzyńcu, gdzie znajduje się spora powierzchnia terenów zielonych.

  Ile kosztuje w tym mieście dwupokojowe mieszkanie? Kraków to od wielu lat jedna z najdroższych lokalizacji w całej Polsce. Za nieruchomości trzeba zapłacić znacznie więcej, niż wynosi średnia dla województwa małopolskiego. 

  Mieszkania 2 pokojowe – Kraków jako miejsce inwestycji

  Ceny lokali systematycznie rosną, dlatego warto zainwestować w 2 pokojowe mieszkanie. Kraków przyciąga studentów, turystów i pracowników tutejszych korporacji, którym można wynająć lub sprzedać mieszkanie 2 pokojowe w Krakowie.

  Kraków – mieszkanie dwupokojowe dla każdego

  Istnieje wiele powodów, dla których warto kupić tutaj 2 pokojowe mieszkanie. Kraków to miasto, które spełnia potrzeby różnych osób, bez względu na wiek, sytuację rodzinną czy styl życia. 

  Dlaczego tak szybko znajduje nabywców niemal każde nowe mieszkanie 2 pokojowe? Kraków sprzedaż takich nieruchomości odnotowuje wysoką m.in. ze względu na rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Każda osoba, która kupi w mieście Kraków mieszkanie 2 pokojowe, może korzystać m.in. z oferty wielu uczelni i innych placówek edukacyjnych. Znajduje się tutaj również sporo szpitali, przychodni, aptek, centrów handlowych i restauracji.

  Jak nazywa się wymarzona dla wielu Polaków lokalizacja na mieszkanie 2 pokojowe? Kraków! Na sprzedaż jest dostępnych w tym mieście wiele lokali, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Trzeba się jednak śpieszyć, ponieważ błyskawicznie znajdują one nabywców.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Znajdź idealnie dopasowane do Twoich potrzeb mieszkanie dwupokojowe w Krakowie na portalu GetHome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: