Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Łapy

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Łapach

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Łapach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Łapach

  Łapy to miasto w województwie podlaskim położone około 30 kilometrów od Białegostoku. Przez lata to był to znany ośrodek przemysłowy, jednak po zamknięciu najważniejszych zakładów, miasto rozwija się w kierunku jednego z większych w regionie centrów usługowych. Z kolei bliskość Narwiańskiego Parku Narodowego sprawia, że w okolicy coraz częściej pojawiają się turyści. Nic dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w Łapach. Jak w mieście z takim potencjałem wygląda rynek nieruchomości? Sprawdźmy!

  Blisko szesnasto tysięczne Łapy są podzielone na dziewięć dzielnic: Barwiki, Bociany, Goździki, Leśniki, Osse, Popłoniec, Wity, Wygwizdowo i Zięciuki. Dominuje w nich niska (około dwu- trzykondygnacyjna) zabudowa wielorodzinna, okazjonalnie spotykane są budynki wielorodzinne. Pomimo tego, że władze miasta regularnie przeznaczają nowe tereny pod inwestycje deweloperskie, na rynku nieruchomości wciąż dominują oferty z rynku wtórnego. Mieszkania w Łapach cechują się jednymi z niższych cen za metr kwadratowy w regionie, które są dodatkowo dość stabilne. W przyszłości prognozowana jest niewielka tendencja wzrostowa. Warto jednak pamiętać, że na zmniejszenie finalnej ceny zakupu wpływa to, że wśród ogłoszeń wciąż dominują oferty mieszkań w Łapach bez pośredników.

  Łapy to wciąż niedoceniane miasto, będące w cieniu znacznie większego i bardziej rozpoznawalnego Białegostoku. Tymczasem jest to miasto położone w dogodnej lokalizacji z atrakcyjnymi połączeniami komunikacyjnymi (drogi krajowe s8 i s19 oraz linia kolejowa E75 łącząca Warszawę z Kownem, Rygą, Tallinem i Helsinkami). Niewątpliwą zaletą jest również bliskość rynków wschodnich (ok. 70 km od granicy z Białorusią), wiele małych i średnich przedsiębiorstw w Łapach zajmuje się handlem oraz transportem zagranicznym. Mieszkaniem w Łapach powinni zainteresować się jednak nie tylko inwestorzy, ale kupujący na użytek własny - stabilny rynek pracy, bliskość z jednej strony Białegostoku i z drugiej Narwiańskiego Parku Narodowego zachęcają do pozostania w mieście na dłużej.

  Mieszkania Łapy - oferty

  W Łapach dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż.

  Jeśli szukasz mieszkania w Łapach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (1 oferta)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Łapy, jak i mieszkania bezpośrednio Łapy.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Łapy

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Łapach mamy 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 23 m2.

  Ceny mieszkań w Łapach

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Łapach to 6 478 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Łapach?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Łapach znajdziesz w cenie 149 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Łapach wynosi 6 478 zł/m2;

   Tanie mieszkania Łapy. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 149 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 478 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: