Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Łódź, Chojny

  - 34 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż na Chojnach

  Rynek wtórny - 34 mieszkania na sprzedaż na Chojnach

  Mieszkania na Chojnach - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Chojnach kawalerki:

  Na Chojnach są 3 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 245 953 zł

  Średni metraż kawalerek to 33 m2

  Mieszkania na Chojnach dwupokojowe:

  Na Chojnach jest 15 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 386 067 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania na Chojnach trzypokojowe:

  Na Chojnach jest 12 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 652 823 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 76 m2

  Mieszkania na Chojnach czteropokojowe:

  Na Chojnach są 3 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 120 000 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 99 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Chojnach - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Chojnach - oferty agencji nieruchomości

   - 34 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Łódź Chojny

  Łódź to miasto w środkowej Polsce i siedziba województwa łódzkiego. Jest ośrodkiem akademickim, kulturalnym i przemysłowym. Zajmuje powierzchnię             293,25 km² i posiada niemal 670 tys. mieszkańców, co plasuje ją na 3. miejscu w Polsce pod względem liczby ludności. Miasto dzieli się na 5 rejonów: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście i Widzew. Każdy z nich obejmuje kilka osiedli administracyjnych, łącznie jest ich w Łodzi 36, w tym osiedle Chojny zamieszkiwane przez ponad 30 tys. osób. Chojny znajdują się w rejonie Górna, w południowej części miasta. Dawna wieś została przyłączona do Łodzi w roku 1946, a w latach 1970–1990 zbudowano tu wielkie osiedla mieszkaniowe.

  Łódź Chojny - dla kogo?

  Osiedle znajduje się około 6 kilometrów od centrum miasta i słynnej ulicy Piotrkowskiej. Jeśli skorzystamy ze stacji kolejowej Łódź Chojny, podróż do stacji Łódź Kaliska zajmie nam 8 minut. Całkiem sprawnie dostaniemy się także do łódzkich uczelni. Droga do Uniwersytetu Łódzkiego zajmie około 25 minut, do Politechniki Łódzkiej około 30 minut, a do słynnej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera - 20 minut. Osiedle Chojny może być więc atrakcyjnym miejscem dla studentów, którzy zapłacą za mieszkanie tutaj nieco mniej, mając przy tym dogodny dojazd do najważniejszych punktów na mapie Łodzi.

  Chojny słyną też z Czerwonego Rynku, znajdującego się przy ulicy Rzgowskiej. Mieszkańcy często odwiedzają to miejsce nie tylko po to, by odwiedzić place targowe, ale również liczne sklepy, bary, banki, apteki i punkty usługowe. W pobliżu Czerwonego Rynku znajdują się trzy tereny zielone - Park Miejski przy ul. Leczniczej, Park im. Jarosława Dąbrowskiego oraz Park im. Legionów.

  Wśród ofert na łódzkim rynku nieruchomości znajdziemy cały przekrój metrażu oraz różnych układów, ale przeważają mieszkania 2- i 3-pokojowe, w granicach 50 - 60 m². Dostępne lokale znajdują się zarówno w nowym budownictwie, jak i starszych blokach - część z nich jest gotowa do zamieszkania, a część wymaga remontu lub lekkiego odświeżenia. W zależności od potrzeb każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno rodziny z dziećmi, osoby starsze, jak i studenci. Osiedle Chojny może okazać się atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów, którzy szukają nieruchomości na najem krótko- lub długoterminowy. Łódzkie uczelnie przyciągają studentów z całego kraju, natomiast liczne atrakcje turystyczne zachęcają do przyjazdu urlopowiczów.

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: