Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Międzyrzecz

  - 16 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Międzyrzeczu

  Rynek wtórny - 16 mieszkań na sprzedaż w Międzyrzeczu

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Międzyrzeczu

  Należący do woj. lubuskiego Międzyrzecz zawdzięcza swoją nazwę położeniu pomiędzy Obrą i Paklicą. Jest stolicą powiatu i siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Stanowi więc administracyjne centrum regionu. Przyciąga również ze względu na rozwiniętą gospodarkę – w północnej części miasta zlokalizowane są duże tereny przemysłowe. Znajduje się tu również wiele obiektów handlowych i usługowych. Co więcej, miejscowość ma potencjał turystyczny – między innymi ze względu na bliskość krystalicznie czystego jeziora Głębokie. Jak wpływa to na rynek nieruchomości, a w szczególności mieszkań?

  Międzyrzecz pod względem liczby ludności zalicza się do małych miast, ale jak na swoje rozmiary jest wysoko rozwinięty i bardzo dynamiczny. Dlatego przyciąga wiele osób z okolicznych ośrodków. Miasto jest bardzo atrakcyjnie położone przy trasie S3, nieopodal Gorzowa Wielkopolskiego. Można się stąd szybko dostać również do Berlina. Wszystko to wpływa na popyt na nieruchomości w Międzyrzeczu.

  Tutejszy rynek jest jednak niewielki. Nowe mieszkania w gminie Międzyrzecz pojawiają się dość rzadko. Najatrakcyjniejsze oferty szybko znikają jednak z rynku. W mieście można znaleźć przede wszystkim lokale w kamienicach i blokach z okresu PRL. Nowszych inwestycji jest tu niewiele. Zabudowa jest jednak zadbana i dość kameralna. Na terenie gminy, ale poza miastem można też znaleźć nieruchomości typowo letniskowe (szczególnie przy jeziorze Głębokie).

  Gdzie szukać mieszkań w Międzyrzeczu?

  Zabudowa wielorodzinna w mieście jest dość rozproszona. Na Starym Mieście czasami można znaleźć mieszkania w stylowych kamienicach. Ponadto znajduje się tu kilka osiedli mieszkalno-usługowych. To na przykład os. Kasztelańskie, Reymonta, 40-lecia czy Piastowskie – to właśnie tych obszarów najczęściej dotyczą ogłoszenia. Najlepsze aktualne mieszkania w Międzyrzeczu znajdziesz za pośrednictwem naszej wyszukiwarki oraz interaktywnej mapy.

  Mieszkania Międzyrzecz - oferty

  W Międzyrzeczu dostępne jest 16 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Międzyrzeczu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (8 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (4 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (2 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Międzyrzecz, jak i mieszkania bezpośrednio Międzyrzecz.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Międzyrzecz

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Międzyrzeczu mamy 16 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 27 m2 do 85 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Międzyrzeczu to 58 m2.

  Ceny mieszkań w Międzyrzeczu

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Międzyrzeczu to 6 616 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Międzyrzeczu?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Międzyrzeczu znajdziesz w cenie 550 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Międzyrzeczu wynosi 10 495 zł/m2;

   Tanie mieszkania Międzyrzecz. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 224 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 702 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: