Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Międzyrzecz - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Międzyrzeczu

  Rynek wtórny - 0 mieszkań na sprzedaż w Międzyrzeczu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Międzyrzeczu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Międzyrzeczu kawalerki:

  W Międzyrzeczu jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Międzyrzeczu dwupokojowe:

  W Międzyrzeczu jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Międzyrzeczu trzypokojowe:

  W Międzyrzeczu jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Międzyrzeczu czteropokojowe:

  W Międzyrzeczu jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Międzyrzeczu - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Międzyrzeczu - oferty agencji nieruchomości

   - 0 ogłoszeń

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Międzyrzecz z dużą siłą przyciągania

  Należący do woj. lubuskiego Międzyrzecz zawdzięcza swoją nazwę położeniu pomiędzy Obrą i Paklicą. Jest stolicą powiatu i siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Stanowi więc administracyjne centrum regionu. Przyciąga również ze względu na rozwiniętą gospodarkę – w północnej części miasta zlokalizowane są duże tereny przemysłowe. Znajduje się tu również wiele obiektów handlowych i usługowych. Co więcej, miejscowość ma potencjał turystyczny – między innymi ze względu na bliskość krystalicznie czystego jeziora Głębokie. Jak wpływa to na rynek nieruchomości, a w szczególności mieszkań na sprzedaż?

  Rynek nieruchomości w Międzyrzeczu – co warto wiedzieć?

  Międzyrzecz pod względem liczby ludności zalicza się do małych miast, ale jak na swoje rozmiary jest wysoko rozwinięty i bardzo dynamiczny. Dlatego przyciąga wiele osób z okolicznych ośrodków. Miasto jest bardzo atrakcyjnie położone przy trasie S3, nieopodal Gorzowa Wielkopolskiego. Można się stąd szybko dostać również do Berlina. Wszystko to wpływa na popyt na nieruchomości w Międzyrzeczu.

  Tutejszy rynek jest jednak niewielki. Nowe mieszkania na sprzedaż w gminie Międzyrzecz pojawiają się dość rzadko. Najatrakcyjniejsze oferty szybko znikają jednak z rynku. W mieście można znaleźć przede wszystkim lokale w kamienicach i blokach z okresu PRL. Nowszych inwestycji jest tu niewiele. Zabudowa jest jednak zadbana i dość kameralna. Na terenie gminy, ale poza miastem można też znaleźć nieruchomości typowo letniskowe (szczególnie przy jeziorze Głębokie).

  Ile kosztują mieszkania w Międzyrzeczu?

  Mieszkania w Międzyrzeczu w skali kraju są wycenione raczej przystępnie. Średnia cena za 1 m2 oscyluje tu w okolicach średniej krajowej. W znacznie większym Gorzowie Wielkopolskim jest jednak tylko nieznacznie drożej.

  Ceny mieszkań na sprzedaż w Międzyrzeczu zależą przede wszystkim od ich standardu. Nowocześnie urządzone i zadbane wnętrza wymagają większych inwestycji. Można tu znaleźć również bardzo atrakcyjnie wycenione lokale (poniżej średniej krajowej), ale zwykle są one przeznaczone do remontu.

  Gdzie szukać mieszkań na sprzedaż w Międzyrzeczu?

  Zabudowa wielorodzinna w mieście jest dość rozproszona. Na Starym Mieście czasami można znaleźć mieszkania w stylowych kamienicach. Ponadto znajduje się tu kilka osiedli mieszkalno-usługowych. To na przykład os. Kasztelańskie, Reymonta, 40-lecia czy Piastowskie – to właśnie tych obszarów najczęściej dotyczą ogłoszenia. Najlepsze aktualne mieszkania na sprzedaż w Międzyrzeczu znajdziesz za pośrednictwem naszej wyszukiwarki oraz interaktywnej mapy.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubuskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Międzyrzeczu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: