Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Bielawa, pow. piaseczyński

  - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Bielawie

  Rynek wtórny - 0 mieszkań na sprzedaż w Bielawie

  placement placeholder

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Bielawie

  Bielawa to średniej wielkości miasto w woj. dolnośląskim sąsiadujące bezpośrednio ze stolicą powiatu, czyli Dzierżoniowem. Znajduje się u podnóża Gór Sowich, dzięki czemu stanowi bardzo dobrą turystyczną bazę wypadową. Działająca tu podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zapewnia natomiast miejsca pracy. Sprawia to, że mieszkania w Bielawie cieszą się dużym zainteresowaniem. Sprawdź, jak wygląda rynek i jak kształtują się ceny nieruchomości w tym mieście.

  W Bielawie realizuje się sporo nowych inwestycji, ale niekoniecznie mieszkaniowych. Rynek wtórny dysponuje jednak ciekawą ofertą. Ze względu na rozmiary miasta ilość ogłoszeń na rynku nie jest szczególnie duża, ale dzięki ich różnorodności w zasadzie każdy zainteresowany zakupem może znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkanie w Bielawie. Najpopularniejsze są dwupokojowe mieszkania w Bielawie (średni metraż ok. 45 m2). Sporo jest też mieszkań trzypokojowych (średni metraż ok. 60 m2), nierzadko nowocześnie i komfortowo urządzonych. Położone są najczęściej w niewysokich, raczej kameralnych budynkach, a większość z nich pochodzi z okresu PRL.

  Gdzie szukać mieszkań w Bielawie?

  Bielawa nie jest bardzo rozległą miejscowością, dlatego większość dostępnych mieszkań ma bardzo dobre lokalizacje. Zazwyczaj można je znaleźć w centralnej części miasta, w pobliżu sklepów, obiektów sportu i rekreacji, szkół i innych przydatnych usług. Zabudowa jest w większości kameralna, a budynki otoczone zielenią, co stwarza bardzo przyjazne warunki do życia. Dzięki naszej interaktywnej mapie z łatwością znajdziesz mieszkania w Bielawie w wybranej lokalizacji.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: