Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Nowa Wola, pow. piaseczyński

  - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 32 mieszkania na sprzedaż w Nowej Woli

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Nowej Woli

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Nowa Wola - oferty

  W Nowej Woli dostępne jest 5 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 46 m2 do 122 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Nowej Woli, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 16 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 18 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Nowej Woli z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 17 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Nowa Wola”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Nowa Wola.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Nowej Woli? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Nowa Wola

  Interesuje Cię rynek wtórny? Nowa Wola oferuje 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 79 m2 do 122 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Nowej Woli to 96 m2.

  mieszkanie Nowa Wola Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Nowej Woli, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Nowa Wola - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Nowa Wola oferuje 32 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Nowa Wola czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Nowej Woli to 48 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 46 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 51 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Nowej Woli.

  Ceny mieszkań w Nowej Woli

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Nowej Woli? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Nowa Wola", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Nowej Woli to 9 944 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Nowej Woli to 10 211 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Nowej Woli to z kolei wydatek średnio 9 919 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Nowej Woli? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Nowej Woli", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Nowej Woli (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 399 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Nowej Woli wynosi 13 582 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Nowej Woli należy zapłacić 499 900 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 10 346 zł/m2.

  Tanie mieszkania Nowa Wola. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Nowa Wola bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Nowej Woli to wydatek 459 900 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 9 764 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 674 900 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 500 zł/m2.

  Tanie mieszkania Nowa Wola? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: