Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Józefosław, pow. piaseczyński

  - 30 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 6 mieszkań na sprzedaż w Józefosławiu

  Rynek wtórny - 24 mieszkania na sprzedaż w Józefosławiu

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Józefosławiu

  Józefosław to wieś położona w centralnej części Polski, w województwie mazowieckim, sąsiadująca od północy z aglomeracją warszawską. Bliskie położenie stolicy Polski, a także bogate uwarunkowania przyrodnicze i rozwinięta infrastruktura sprawiają, żę mieszkania w Józefosławie cieszą się dużą popularnością na lokalnym rynku nieruchomości.

  Józefosław wchodzi w skład powiatu piaseczyńskiego i gminy Piaseczno, jednak bezpośrednio graniczy z Warszawą. Punkt graniczny stanowi słynny Las Kabacki, do którego mieszkańcy Józefosławia mają bezpośredni dostęp. Ma on ogromny wpływ na atrakcyjność miejscowości ze względu na bogactwo przyrody i stanowienie kluczowej roli w zakresie dobrej jakości powietrza w tej części aglomeracji warszawskiej. Józefosław stale się rozrasta, a liczba mieszkańców każdego roku dynamicznie wzrasta. To wynik przede wszystkim bliskiego położenia Warszawy i rozbudowy pobliskich terenów, które zapewniają dogodne warunki życia pobliskim mieszkańcom.

  Wpływ na atrakcyjność wsi ma również dobra infrastruktura drogowa, bowiem w pobliżu znajduje się droga krajowa nr 79, która stanowi kluczową trasę w tej części podwarszawskiego regionu. Zapewnia ona bezpośredni dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy, którą tworzy trasa szybkiego ruchu S2 prowadząca przez Most Południowy zarówno na prawy brzeg Wisły, jak i do trasy S8 oraz autostrady A2 (bezpośrednie połączenie z Łodzią). Co więcej, Józefosław sąsiaduje z Piasecznem, które jest atrakcyjnym miastem pod względem bardzo rozwiniętej oferty usługowej. Dogodna lokalizacja i dobra infrastruktura wpływają również na potencjał inwestycyjny wsi, co przekłada się na duże zainteresowanie przedsiębiorców, którzy chętnie otwierają działalność blisko centrum administracyjno-biznesowego Polski. Ma to również wpływ na lokalny rynek nieruchomości, na którym szczególnie warto wyróżnić mieszkania.

  Choć Józefosław to administracyjnie wieś, to jednostka ta dynamicznie się rozwija i rozbudowuje. Świadczy o tym między innymi lokalny rynek nieruchomości, który jak na wieś jest niezwykle zróżnicowany. Stale prowadzone są nowe inwestycje nieruchomościowe, co sprawia, że znajdziemy tu zarówno oferty z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

  Kolejną ciekawą rzeczą jest bardzo duża liczba dostępnych ofert mieszkań, co w przypadku wsi jest pewnym ewenementem. Wyjątkowości dodaje kolejny fakt związany z wielkością mieszkań - niemal każde z nich wyróżnia się bardzo dużym metrażem osiągającym nawet ponad 100 m2. Oprócz mieszkania w Józefosławiu można znaleźć również takie obiekty jak domy, lokale usługowe, magazyny oraz działki budowlane dostępne. Dodatkowym atutem lokalnego rynku nieruchomości są relatywnie niskie ceny, które przyciągają nawet Warszawiaków, którzy pragną mieszkać blisko stolicy, jednak w spokojnym otoczeniu rozległych terenów zielonych.

   

  Mieszkania Józefosław - oferty

  W Józefosławiu dostępne jest 25 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 40 m2 do 135 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Józefosławiu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (11 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (14 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (5 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Józefosław, jak i mieszkania bezpośrednio Józefosław.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Józefosław

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Józefosławiu mamy 24 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 40 m2 do 135 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Józefosławiu to 73 m2.

  Ceny mieszkań w Józefosławiu

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Józefosławiu to 13 381 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Józefosławiu to 12 044 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Józefosławiu to z kolei wydatek średnio 10 735 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Józefosławiu?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Józefosławiu znajdziesz w cenie 1 595 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Józefosławiu wynosi 22 272 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Józefosławiu należy zapłacić 648 305 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 11 068 zł/m2.

  Tanie mieszkania Józefosław. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Józefosławiu to wydatek 619 692 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 10 402 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 556 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 10 500 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: