Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Józefosław, pow. piaseczyński - 11 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 30 mieszkań na sprzedaż w Józefosławiu

  Rynek wtórny - 10 mieszkań na sprzedaż w Józefosławiu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaKupujący nie płaci prowizji!
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Józefosław

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 125 m2
  965 000
  7 720 /m2
  Sprzedam mieszkanie piaseczyński, Józefosław o powierzchni 125 mkw. Rok budowy: 2005. Cena - 965 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PRIMERSON Sp. z o.o..
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie z ogrodem
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Magnolii
  województwo mazowieckie

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 91 m2
  1 000 049
  10 989 /m2
  Sprzedam mieszkanie Warszawa i okolice o powierzchni 91 mkw. Rok budowy: 2005. Cena - 1 000 049 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaPrzytulne mieszkanie pod warszawą
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Wakacyjna
  województwo mazowieckie

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 51,50 m2
  690 360
  13 405 /m2
  Sprzedam mieszkanie Warszawa i okolice o powierzchni 51,50 mkw. Rok budowy: 2002. Cena - 690 360 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sempre Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaKomfortowe mieszkanie z ogródkiem w józefosławiu
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Jutrzenki
  województwo mazowieckie

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 63,68 m2
  749 000
  11 761 /m2
  Sprzedam mieszkanie Warszawa i okolice o powierzchni 63,68 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 749 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Osiedle NOVO
  i
  Sprzedam mieszkanie piaseczyński, Józefosław o powierzchni 58,97 mkw. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem White Stone Development sp. z o.o..
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Osiedle Novo II
  i
  Sprzedam mieszkanie piaseczyński, Józefosław o powierzchni 63 mkw. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem White Stone Development sp. z o.o..
  brak obrazkabrak obrazkaIdealne dla rodziny 6 pok. na kwadratowej!
  i

  Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż
  Józefosław

  Oferta biura nieruchomości
  5 pokoi 126,80 m2
  996 000
  7 854 /m2
  Sprzedam mieszkanie piaseczyński, Józefosław o powierzchni 126,80 mkw. Rok budowy: 2004. Cena - 996 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KAPICA Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka30m2 taras i 4 pokoje - nowe, do wprowadzenia!
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Wilanowska
  Józefosław

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 94 m2
  1 125 000
  11 968 /m2
  Sprzedam mieszkanie piaseczyński, Józefosław o powierzchni 94 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 1 125 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SPRINT HOUSE.
  brak obrazkabrak obrazkaRezerwacja do 4.10.2023 !!!
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Radnych
  Józefosław

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 53,38 m2
  639 000
  11 970 /m2
  Sprzedam mieszkanie piaseczyński, Józefosław o powierzchni 53,38 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 639 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  brak obrazkabrak obrazkaJózefosław, 4 pok. 81 m2 + taras 44 m2 i garaż.
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Jutrzenki
  województwo mazowieckie

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 81 m2
  879 000
  10 851 /m2
  Sprzedam mieszkanie Warszawa i okolice o powierzchni 81 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 879 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMUS NOVA Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka⭐przestronne 6 pokoi, garaż, ogródek, 2 balkony⭐
  i

  Mieszkanie 6 pokojowe na sprzedaż ul. Kwadratowa
  Józefosław

  Oferta biura nieruchomości
  6 pokoi 126,80 m2
  1 160 000
  9 148 /m2
  Sprzedam mieszkanie piaseczyński, Józefosław o powierzchni 126,80 mkw. Rok budowy: 2004. Cena - 1 160 000 zł. Mieszkanie ma 6 pokoi, 2 łazienki, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tur Nieruchomości.
  Poznaj region

  Józefosław z atrakcyjnymi mieszkaniami na sprzedaż

  Józefosław to wieś położona w centralnej części Polski, w województwie mazowieckim, sąsiadująca od północy z aglomeracją warszawską. Bliskie położenie stolicy Polski, a także bogate uwarunkowania przyrodnicze i rozwinięta infrastruktura sprawiają, żę mieszkania na sprzedaż w Józefosławie cieszą się dużą popularnością na lokalnym rynku nieruchomości.


  Doskonałe położenie

  Józefosław wchodzi w skład powiatu piaseczyńskiego i gminy Piaseczno, jednak bezpośrednio graniczy z Warszawą. Punkt graniczny stanowi słynny Las Kabacki, do którego mieszkańcy Józefosławia mają bezpośredni dostęp. Ma on ogromny wpływ na atrakcyjność miejscowości ze względu na bogactwo przyrody i stanowienie kluczowej roli w zakresie dobrej jakości powietrza w tej części aglomeracji warszawskiej. Józefosław stale się rozrasta, a liczba mieszkańców każdego roku dynamicznie wzrasta. To wynik przede wszystkim bliskiego położenia Warszawy i rozbudowy pobliskich terenów, które zapewniają dogodne warunki życia pobliskim mieszkańcom.


  Wpływ na atrakcyjność wsi ma również dobra infrastruktura drogowa, bowiem w pobliżu znajduje się droga krajowa nr 79, która stanowi kluczową trasę w tej części podwarszawskiego regionu. Zapewnia ona bezpośredni dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy, którą tworzy trasa szybkiego ruchu S2 prowadząca przez Most Południowy zarówno na prawy brzeg Wisły, jak i do trasy S8 oraz autostrady A2 (bezpośrednie połączenie z Łodzią). Co więcej, Józefosław sąsiaduje z Piasecznem, które jest atrakcyjnym miastem pod względem bardzo rozwiniętej oferty usługowej. Dogodna lokalizacja i dobra infrastruktura wpływają również na potencjał inwestycyjny wsi, co przekłada się na duże zainteresowanie przedsiębiorców, którzy chętnie otwierają działalność blisko centrum administracyjno-biznesowego Polski. Ma to również wpływ na lokalny rynek nieruchomości, na którym szczególnie warto wyróżnić mieszkania na sprzedaż.


  Józefosław - rynek nieruchomości

  Choć Józefosław to administracyjnie wieś, to jednostka ta dynamicznie się rozwija i rozbudowuje. Świadczy o tym między innymi lokalny rynek nieruchomości, który jak na wieś jest niezwykle zróżnicowany. Stale prowadzone są nowe inwestycje nieruchomościowe, co sprawia, że znajdziemy tu zarówno oferty z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

  Kolejną ciekawą rzeczą jest bardzo duża liczba dostępnych ofert mieszkań na sprzedaż, co w przypadku wsi jest pewnym ewenementem. Wyjątkowości dodaje kolejny fakt związany z wielkością mieszkań - niemal każde z nich wyróżnia się bardzo dużym metrażem osiągającym nawet ponad 100 m2. Oprócz mieszkania na sprzedaż w Józefosławiu można znaleźć również takie obiekty jak domy, lokale usługowe, magazyny oraz działki budowlane dostępne na sprzedaż i wynajem. Dodatkowym atutem lokalnego rynku nieruchomości są relatywnie niskie ceny, które przyciągają nawet Warszawiaków, którzy pragną mieszkać blisko stolicy, jednak w spokojnym otoczeniu rozległych terenów zielonych.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości pod Warszawą? Sprawdź dostępne oferty mieszkań na sprzedaż w Józefosławiu na GetHome i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

  Mieszkania Józefosław - oferty

  W Józefosławiu dostępne jest 39 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 51 m2 do 126 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Józefosławiu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 8 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 27 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 3 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 2 5-pokojowe i więcej mieszkania na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Józefosławiu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 30 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 2 mieszkania na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Józefosław”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Józefosław.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Józefosławiu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Józefosław

  Interesuje Cię rynek wtórny? Józefosław oferuje 10 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 41 m2 do 126 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Józefosławiu to 85 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie w Józefosławiu z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Józefosławiu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Józefosław - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Józefosław oferuje 30 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe inwestycje bezpośrednio od dewelopera w Józefosławiu czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Józefosławiu to 60 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 56 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 75 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Józefosławiu.

  Ceny mieszkań w Józefosławiu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Józefosławiu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Józefosław", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Józefosławiu to 10 656 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Józefosławiu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Józefosławiu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Józefosławiu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 160 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Józefosławiu wynosi 13 405 zł/m2;

  Tanie mieszkania Józefosław. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Józefosław bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 449 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 720 zł/m2.

  Tanie mieszkania Józefosław? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: