Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce

  - 648 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 466 mieszkań na sprzedaż na Jeżycach

  Rynek wtórny - 182 mieszkania na sprzedaż na Jeżycach

  Mieszkania na Jeżycach - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Jeżycach kawalerki:

  Na Jeżycach jest 75 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 498 126 zł

  Średni metraż kawalerek to 35 m2

  Mieszkania na Jeżycach dwupokojowe:

  Na Jeżycach jest 277 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 571 746 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania na Jeżycach trzypokojowe:

  Na Jeżycach jest 214 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 766 061 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 64 m2

  Mieszkania na Jeżycach czteropokojowe:

  Na Jeżycach są 63 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 183 043 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 90 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Jeżycach - oferty deweloperów

   - 466 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Jeżycach - oferty agencji nieruchomości

   - 182 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Poznań Jeżyce

  Jedna z najbardziej znanych dzielnic Poznania usytuowana jest po lewej stronie Warty i w północno-zachodniej części miasta. Jeżyce znajdują się w bliskiej odległości od centrum i graniczą z poznańskim Starym Miastem. W tej części Poznania nie brakuje zieleni, urokliwych uliczek, zabytkowych kamienic czy klimatycznych kawiarni. Ze względu na atrakcyjne położenie i dostęp do rozwiniętej infrastruktury, Jeżyce cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów.

  Dzielnica podzielona jest na 14 jednostek administracyjnych zwanych osiedlami i zajmuje drugie miejsce pod względem wielkości. Mieszkańcy Jeżyc nie mogą narzekać na nudę czy brak atrakcji. Na terenie dzielnicy znajdują się: liczne stawy i jeziora, secesyjne kamienice, miejski ośrodek, monumentalna Kaponiera Kolejowa, obiekt wchodzący w skład Twierdzy Poznań. Realizowane są także projekty kulturowe oraz edukacyjne.

  W częściach położonych jak najdalej od centrum dominuje zabudowa jednorodzinna, a na osiedlu Bonin, Winiary czy Ogrody przeważają budynki wielorodzinne. Dzielnica dynamicznie się rozwija, podobnie jak rynek nieruchomości w Jeżycach. Można tu znaleźć wiele atrakcyjnych ofert mieszkań od dewelopera oraz z „drugiej ręki”. Wiele nowych inwestycji przeprowadzanych jest zarówno przez władze miasta, jak i prywatnych inwestorów. 

  Większość nowoczesnych osiedli mieszkaniowych powstaje w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. W pobliżu inwestycji deweloperskich znajdują się parki, lasy, placówki edukacyjne oraz medyczne, punkty handlowo-usługowe, obiekty sportowe, place zabaw, boiska. Nowe mieszkania na Jeżycach są wykończone w standardzie deweloperskim i mają dostęp do tarasów, balkonów lub ogródków. Wiele nowoczesnych osiedli mieszkaniowych składa się z kameralnych budynków, w których znajdują się lokale o zróżnicowanym metrażu (od 30 do nawet 120 m kw.).

  Jeżyce rynek wtórny

  Sporym zainteresowaniem cieszą się także nieruchomości z „drugiej ręki”. Młode osoby najczęściej decydują się na zakup przestronnej kawalerki lub mieszkania dwupokojowego o powierzchni do 45 metrów kwadratowych. Szybko wyprzedają się nieruchomości na osiedlach położonych w bliskim sąsiedztwie Parku Sołackiego – w dolinie Bogdanki, na poznańskim Sołaczu oraz w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej – przy ulicy Dąbrowskiego.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: