Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Szczecin, Dąbie na sprzedaż - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 8 mieszkań na sprzedaż na Dąbiu

  Rynek wtórny - 21 mieszkań na sprzedaż na Dąbiu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Mieszkanie 2-pok., po remoncie, 2 poziomy, pogodno
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Szczecin

  2 pokoje 75 m2
  729 000
  9 720 /m2
  Sprzedam mieszkanie Szczecin o powierzchni 75 mkw. Rok budowy: 1940. Cena - 729 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARKA Nieruchomości.
  Gotowe do wprowadzenia - super pod wynajem
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Szczecin

  2 pokoje 50,54 m2
  625 000
  12 366 /m2
  Sprzedam mieszkanie Szczecin o powierzchni 50,54 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 625 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 8 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Mtm Invest.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Szczecin

  2 pokoje 33 m2
  350 000
  10 606 /m2
  Sprzedam mieszkanie Szczecin o powierzchni 33 mkw. Rok budowy: 1964. Cena - 350 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tudor Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: