Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Szczecin, Prawobrzeże

  - 51 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 6 mieszkań na sprzedaż na Prawobrzeżu

  Rynek wtórny - 46 mieszkań na sprzedaż na Prawobrzeżu

  Mieszkania na Prawobrzeżu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Prawobrzeżu kawalerki:

  Na Prawobrzeżu są 4 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 354 750 zł

  Średni metraż kawalerek to 33 m2

  Mieszkania na Prawobrzeżu dwupokojowe:

  Na Prawobrzeżu jest 18 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 478 056 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 49 m2

  Mieszkania na Prawobrzeżu trzypokojowe:

  Na Prawobrzeżu jest 21 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 639 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 65 m2

  Mieszkania na Prawobrzeżu czteropokojowe:

  Na Prawobrzeżu jest 7 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 739 700 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 84 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Prawobrzeżu - oferty deweloperów

   - 6 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Prawobrzeżu - oferty agencji nieruchomości

   - 46 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Szczecińskim Prawobrzeżu

  Szczecin to duże miasto w województwie zachodniopomorskim. Położone jest na Pobrzeżu Szczecińskim, nad Odrą i jeziorem Dąbie. Dzieli się na 4 dzielnice: Północ, Prawobrzeże, Śródmieście i Zachód. Prawobrzeże obejmuje południowo-wschodnią część miasta, a jego powierzchnia to 149 km². W skład dzielnicy wchodzi 11 osiedli, czyli jednostek pomocniczych miasta: Bukowe-Klęskowo, Dąbie, Kijewo, Majowe, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Słoneczne, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zdroje oraz Żydowce-Klucz. Jak mieszka się w Szczecinie?

  Prawobrzeże - najlepsza dzielnica Szczecina?

  Dzielnica Prawobrzeże graniczy ze Śródmieściem, gminami Gryfino, Stare Czarnowo, Kobylanka oraz Goleniów. Od strony północnej granicę dzielnicy wytycza jeziora Dąbie. Na Prawobrzeżu nie brakuje punktów usługowych i handlowych - znajdziemy tu liczne sklepy spożywcze, budowlane i elektroniczne; restauracje i puby oraz salony motoryzacyjne i warsztaty. W dzielnicy znajduje się szpital, EPSD Aeroklub Szczeciński, ogródki działkowe oraz liczne tereny zielone. Mieszkańcy w wolnej chwili mogą wybrać się do Lasu Dąbie, Parku Leśnego Zdroje ze Skórczą Górą i Jeziorem Szmaragdowym oraz do Parków Leśnych Dębie i Klęskowo. Ponadto dostęp do części jeziora - Małe Dąbie zapewnia kąpielisko miejskie, porty jachtowe oraz tawerny nad brzegiem.

  Z Prawobrzeża blisko już do Śródmieścia, tam z kolei funkcjonuje większość szczecińskich szkół wyższych, w tym Szkoła Wyższa Im. Bogdana Jańskiego, Pomorski Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Bankowa czy Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Nie brakuje tu także szkół podstawowych oraz liceów.

  Na szczecińskim rynku nieruchomości znajdziemy zarówno kawalerki i kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, jak i przestronne lokale po 4 czy 5 pomieszczeń. Niektóre z mieszkań wymagają remontu, inne sprzedawane są w stanie surowym, a jeszcze inne są gotowe do zamieszkania. W zależności od potrzeb - każdy znajdzie tu nieruchomość dla siebie, bowiem ofert nie brakuje, tak jak i nie brakuje różnorodności.

  Sam Szczecin to idealna lokalizacja dla niemal każdej grupy społecznej. Odnajdą się tutaj studenci, osoby chcące rozwijać karierę, rodziny z małymi dziećmi, a także seniorzy. W mieście dostępna jest szeroko rozumiana kultura oraz rozrywka, edukacja na wysokim poziomie oraz opieka zdrowotna. Nie brakuje także terenów zielonych i punktów rekreacyjnych. Ogromną zaletą jest także stosunkowo bliska odległość do morza (ok 100 km). Wszystko to sprawia, że Szczecin jest również atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów, którzy poszukują nieruchomości na najem krótko- i długoterminow

   

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: