Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Kawalerka Wrocław na sprzedaż

  - 710 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 4 362 mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

  Rynek wtórny - 3 364 mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

  Mieszkania we Wrocławiu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania we Wrocławiu kawalerki:

  We Wrocławiu jest 696 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 557 943 zł

  Średni metraż kawalerek to 33 m2

  Mieszkania we Wrocławiu dwupokojowe:

  We Wrocławiu jest 2 538 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 647 344 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania we Wrocławiu trzypokojowe:

  We Wrocławiu są 2 944 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 806 357 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 61 m2

  Mieszkania we Wrocławiu czteropokojowe:

  We Wrocławiu jest 1 286 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 028 425 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 83 m2

  Mieszkania bezpośrednio we Wrocławiu - oferty deweloperów

   - 4 362 ogłoszenia

  Mieszkania używane we Wrocławiu - oferty agencji nieruchomości

   - 3 364 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym kawalerek we Wrocławiu

  Wrocław to dynamicznie rozwijające się miasto o zróżnicowanym rynku nieruchomości.  Z każdym rokiem zauważalny jest trend wzrostowy cen nieruchomości, co wynika z zainteresowania miastem ze strony inwestorów i rosnącej liczby inwestycji deweloperskich. Kawalerki są popularne wśród studentów i młodych osób, którzy szukają niewielkiego mieszkania w centrum miasta lub w pobliżu uczelni. Ceny kawalerek zależą od lokalizacji, standardu budynku oraz od tego, czy mieszkanie jest nowe czy po remoncie. Jak wygląda rynek małych mieszkań we Wrocławiu i gdzie szukać kawalerki?

  Zdecydowana większość dostępnych na rynku kawalerek to mieszkania używane zlokalizowane w obrębie takich obszarów jak Stare Miasto, Śródmieście i Fabryczna. W ciągu ostatnich kilku lat rozwija się także rynek mieszkań nowych. Mieszkania deweloperskie są zazwyczaj droższe niż te używane, ale oferują wyższy standard wykończenia oraz często dodatkowe udogodnienia, takie jak miejsca parkingowe czy tereny rekreacyjne. Nowe kawalerki we Wrocławiu znajdziemy m.in. w takich lokalizacjach jak Popowice, Grabiszyn i Krzyki.

  Nowe mieszkania to nie jedyny typ nieruchomości, w które obfituje na Wrocław. Kawalerka do remontu znajdująca się w nieco starszym budynku to atrakcyjna propozycja dla osób, którym zależy na dobrej lokalizacji, a równocześnie nie chcą dużo wydawać na mieszkanie. Ciekawą propozycją są kawalerki w starym budownictwie. Nawet maleńkie mieszkanie o powierzchni 20 m z wysokimi ścianami daje wrażenie przestronności, dzięki czemu można ciekawie je umeblować. Interesującą propozycją są także niewielkie apartamenty zlokalizowane w dobudowanych attykach. Mieszkania znajdziesz także w osiedlach z lat 70-tych i 80-tych. 

  Wrocław oferuje różnorodne dzielnice o zróżnicowanych cenach nieruchomości. Niewielkie mieszkania znajdziemy przede wszystkim w centrum miasta, a także w okolicach osiedli studenckich. Gdzie znajdziemy tanie kawalerki? Wrocław oferuje tańsze mieszkania w nieco bardziej oddalonych dzielnicach.

  Kawalerki we Wrocławiu to cały przekrój nieruchomości o różnej powierzchni i standardzie wykończenia. Rożni się także rok budowy budynków, w których się znajdują. W sprzedaży znajdziesz funkcjonalne mieszkanie 1 pokojowe z balkonem oraz kawalerkę o powierzchni poniżej 20 metrów w samym centrum. Cena nieruchomości zależy w głównej mierze od jej lokalizacji. Małe mieszkania zawsze mają jednak duży potencjał pod względem najmu i wzrostu wartości, co sprawia, że zakup kawalerki we Wrocławiu z pewnością będzie dobrą inwestycją. 

  Oferty w okolicy

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: