Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Wrocław na sprzedaż

  - 2 665 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 4 960 mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu

  Rynek wtórny - 3 360 mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu

  Mieszkania we Wrocławiu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania we Wrocławiu kawalerki:

  We Wrocławiu jest 1 147 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 599 003 zł

  Średni metraż kawalerek to 34 m2

  Mieszkania we Wrocławiu dwupokojowe:

  We Wrocławiu jest 2 665 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 645 984 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania we Wrocławiu trzypokojowe:

  We Wrocławiu są 3 064 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 805 465 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 61 m2

  Mieszkania we Wrocławiu czteropokojowe:

  We Wrocławiu jest 1 206 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 030 347 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 82 m2

  Mieszkania bezpośrednio we Wrocławiu - oferty deweloperów

   - 4 960 ogłoszeń

  Mieszkania używane we Wrocławiu - oferty agencji nieruchomości

   - 3 360 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Gdzie kupić mieszkanie 2 pokojowe? Wrocław jako wymarzone miejsce

  Wrocław to miasto będące siedzibą województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Zamieszkuje je przeszło 674 tys. mieszkańców, a powierzchnia wynosi 292,8 km2. Miejscowość ta zalicza się do najważniejszych w Polsce ośrodków kulturalnych, biznesowych, edukacyjnych i naukowych.

  Obowiązuje podział na liczne osiedla i dzielnice Wrocławia – do najpopularniejszych z nich należą m.in. Psie Pole, Zakrzów, Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki, Klecina, Plac Grunwaldzki, Różanka, Partynice, Borek, Leśnica, Ołtaszyn i Fabryczna.

  Korzystnie zlokalizowane mieszkania dwupokojowe we Wrocławiu

  Lokale 2 pokojowe we Wrocławiu to mieszkania zlokalizowane w pobliżu dużego centrum komunikacyjnego. Do głównych arterii drogowych przebiegających przez miejscowość zaliczają się autostrada A8, droga ekspresowa S8, autostrada A4, droga ekspresowa S5 oraz drogi krajowe DK94, DK98 i DK35. Kierowcy mogą korzystać z kilku miejskich obwodnic, które usprawniają ruch.

  W mieście sprawnie funkcjonuje komunikacja publiczna – do dyspozycji mieszkańców są liczne linie tramwajowe i autobusowe. Popularne przystanki to m.in. Reja, Plac Grunwaldzki i Plac Jana Pawła II.

  Wrocław jest ważnym węzłem kolejowym – pociągi odjeżdżają do wielu polskich miast, w tym Opola, Jeleniej Góry, Warszawy, Częstochowy czy Poznania. W miejscowości znajduje się także międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław.

  Lokalna infrastruktura społeczna

  Rozwinięta infrastruktura to jeden z najważniejszych powodów, dla których warto tutaj kupić mieszkanie 2 pokojowe. Wrocław jest miejscem, w którym istnieje spore zapotrzebowanie na takie lokale m.in. ze względu na bogatą ofertę placówek edukacyjnych, w tym szkół wyższych. Warto kupić w celach inwestycyjnych mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż. Wrocław każdego roku przyciąga studentów, którym można oferować wynajem lub kupno takiego lokalu.

  Mieszkanie 2 pokoje Wrocław – sprzedaż na lokalnym rynku

  Jaki jest najpopularniejszy rodzaj lokalu wśród osób, które chcą tutaj kupić mieszkanie? 2 pokoje. Wrocław to lokalizacja, w której znajduje się wiele dwupokojowych nieruchomości, zwłaszcza o średnim standardzie. Ze względu na duży popyt, ciężko jest kupić znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy mieszkanie dwupokojowe. Wrocław sprzedaż takich lokali notuje wysoką przede wszystkim wśród rodzin z małymi dziećmi. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania o powierzchni ok. 48m2.

  Ile kosztuje mieszkanie 2 pokojowe – Wrocław i okolice

  Ceny lokali w stolicy województwa dolnośląskiego należą do najwyższych w Polsce – w okolicznych miejscowościach cena za m2 jest znacznie niższa. Dlatego deweloperzy najczęściej uwzględniają w projekcie mieszkania 2 pokoje. Wrocław jest miejscem, w którym pomimo wysokich cen istnieje ogromny popyt na zakup nieruchomości – głównie wśród młodych osób, które chcą pracować w miejscowych firmach. Lokale błyskawicznie znajdują nabywców, krótko po zamieszczeniu oferty sprzedaży w ogłoszeniu internetowym.

  Najdroższe w zakupie jest wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe. Wrocław sprzedaż takich nieruchomości odnotowuje wysoką przede wszystkim wśród seniorów i osób w średnim wieku. Są to w mieszkania w pełni umeblowane, w których znajduje się m.in. przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i prysznicem, miejsce postojowe i balkon. Często do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę lokali na portalu GetHome.pl i znajdź swoje wymarzone mieszkanie dwupokojowe. Wrocław to lokalizacja, w której warto mieszkać, pracować i inwestować.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: