Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Bydgoszcz - sprzedaż i wynajem

  - 1 625 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 1 672 mieszkania i domy na sprzedaż w Bydgoszczy

  Rynek wtórny - 1 519 mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia w Bydgoszczy

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania i Domy w Bydgoszczy - statystyki mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania i Domy w Bydgoszczy kawalerki:

  W Bydgoszczy są 243 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 242 149 zł

  Średni metraż kawalerek to 29 m2

  Mieszkania i Domy w Bydgoszczy dwupokojowe:

  W Bydgoszczy jest 1 341 ofert mieszkań i domów dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów dwupokojowych to 365 583 zł

  Średni metraż mieszkań i domów dwupokojowych to 42 m2

  Mieszkania i Domy w Bydgoszczy trzypokojowe:

  W Bydgoszczy jest 1 061 ofert mieszkań i domów trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów trzypokojowych to 515 524 zł

  Średni metraż mieszkań i domów trzypokojowych to 61 m2

  Mieszkania i Domy w Bydgoszczy czteropokojowe:

  W Bydgoszczy jest 421 ofert mieszkań i domów czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów czteropokojowych to 687 886 zł

  Średni metraż mieszkań i domów czteropokojowych to 82 m2

  Mieszkania i Domy bezpośrednio w Bydgoszczy - oferty deweloperów

   - 1 672 ogłoszenia

  Mieszkania i Domy używane w Bydgoszczy - oferty agencji nieruchomości

   - 1 519 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Nieruchomości na sprzedaż i wynajem: Bydgoszcz

  Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego i ósmy z największych ośrodków pod względem liczby ludności w Polsce. Charakteryzuje się dynamicznym rozwojem pod względem technologicznym, przemysłowym i biznesowym, oferuje przyjazne warunki do zamieszkania i szeroki wybór nieruchomości. Bydgoszcz może być odpowiednim wyborem również dla Ciebie. Dowiedz się więcej o tym rynku.

  Dostępność nieruchomości: Bydgoszcz w czołówce polskich miast

  Bydgoszcz dynamicznie się rozwija i przyciąga wiele inwestycji. W tutejszej gospodarce dominują usługi i przemysł, co przekłada się na dużą liczbę miejsc pracy. Zarobki w mieście nie należą co prawda do najwyższych, ale wypadają bardzo korzystnie w porównaniu do cen nieruchomości na sprzedaż. Bydgoszcz zajęła drugie miejsce w rankingu dostępności mieszkań, co oznacza, że można tu kupić własne "M" znacznie prościej niż w większości miast w Polsce. Miasto dominuje również, jeśli chodzi o oferty nieruchomości. Bydgoszcz dysponuje bardzo dużą liczbą ogłoszeń z rynku pierwotnego i wtórnego w porównaniu do liczby mieszkańców!

  Sprzedaż i wynajem: dla kogo są nieruchomości w Bydgoszczy?

  Liczne zalety miasta i szeroka oferta sprawiają, że wiele osób chętnie wybiera Bydgoszcz jako miejsce zamieszkania. Jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości, Bydgoszcz celuje w wiele grup nabywców. Znajdują się tu idealne mieszkania dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi (2- i 3-pokojowe oraz większe), a także domy dla bardziej wymagających. Rodziny są tu przyciągane nie tylko przez atrakcyjne perspektywy zatrudnienia i rozwoju, ale również przez rozbudowaną infrastrukturę czy takie atrakcje jak Myślęcinek, czyli największy park miejski w kraju. Również inwestorzy indywidualni mogą tu znaleźć dobre nieruchomości. Bydgoszcz dysponuje bowiem szeroką ofertą kawalerek i lokali o zróżnicowanych metrażach oraz układach.

  Dość różnorodna jest także oferta wynajmu, która obejmuje zróżnicowane atrakcyjne lokalizacje, takie jak Wzgórze Wolności, Szwederowo, Bartodzieje, Śródmieście czy malownicza Starówka. Nieruchomości Bydgoszcz na wynajem są skierowane do studentów, singli, par, a także rodzin. Wśród ofert można znaleźć pełen przekrój metraży i układów dopasowanych do różnych potrzeb. Gdzie jeszcze warto szukać nieruchomości? Bydgoszcz Fordon to najbardziej zaludniona dzielnica miasta, w której można znaleźć wiele ofert zarówno sprzedaży, jak i wynajmu.

  Oferty nieruchomości Bydgoszcz: jak kształtują się ceny?

  Bydgoszcz pod względem cen nieruchomości jest znacznie przyjaźniejsza od większości dużych miast w Polsce. Jak już wspomniano, stosunek zarobków do cen mieszkań czy domów jest tu wyjątkowo korzystny. Atrakcyjnie wypadają także ceny najmu. Dzięki temu nabywcy i wynajmujący w Bydgoszczy mogą sobie pozwolić na większe metraże oraz wyższy standard.

  Nieruchomości Bydgoszcz: podsumowanie

  Oferta nieruchomości na wynajem i sprzedaż w Bydgoszczy jest bardzo szeroka, a przy tym atrakcyjna. Miasto charakteryzuje się ponadto jednym z najwyższych wskaźników dostępności nieruchomości. Bydgoszcz domy i mieszkania oferuje w atrakcyjnych cenach w porównaniu do zarobków. Zapewnia także bardzo dobre warunki życia i szerokie możliwości rozwoju. Dzięki temu przyciąga szczególnie osoby w wieku produkcyjnym, w tym singli, pary oraz rodziny.

  Interesują Cię nieruchomości w Bydgoszczy? Sprawdź aktualną ofertę mieszkań oraz domów na sprzedaż i wynajem.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: