Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Łódź - sprzedaż i wynajem

  - 932 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 5 763 mieszkania i domy na sprzedaż w Łodzi

  Rynek wtórny - 649 mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia w Łodzi

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania i Domy w Łodzi - statystyki mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania i Domy w Łodzi kawalerki:

  W Łodzi są 1 284 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 375 738 zł

  Średni metraż kawalerek to 34 m2

  Mieszkania i Domy w Łodzi dwupokojowe:

  W Łodzi jest 2 480 ofert mieszkań i domów dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów dwupokojowych to 443 572 zł

  Średni metraż mieszkań i domów dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania i Domy w Łodzi trzypokojowe:

  W Łodzi jest 1 746 ofert mieszkań i domów trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów trzypokojowych to 583 395 zł

  Średni metraż mieszkań i domów trzypokojowych to 65 m2

  Mieszkania i Domy w Łodzi czteropokojowe:

  W Łodzi jest 759 ofert mieszkań i domów czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów czteropokojowych to 792 711 zł

  Średni metraż mieszkań i domów czteropokojowych to 83 m2

  Mieszkania i Domy bezpośrednio w Łodzi - oferty deweloperów

   - 5 763 ogłoszenia

  Mieszkania i Domy używane w Łodzi - oferty agencji nieruchomości

   - 649 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Nieruchomości na sprzedaż i wynajem: Łódź

  Położona w centralnej części Polski Łódź jest stolicą województwa łódzkiego. Te prężnie rozwijające się miasto stale przyciąga swoimi walorami inwestorów oraz nowych mieszkańców, którzy poszukują tu nieruchomości. Łódź musi stale się rozwijać, aby sprostać temu zapotrzebowaniu. Doskonała lokalizacja miejscowości, dobre połączenia miejskie oraz międzymiastowe, a także inne liczne udogodnienia sprawiają, że jeśli chodzi o lokalny rynek nieruchomości, Łódź jest bardzo atrakcyjna.

  Nieruchomości Łódź: rynek pierwotny i wtórny w mieście kontrastów

  Województwo łódzkie jest położone w centralnej części kraju, a jego najważniejszym elementem jest oczywiście Łódź. Nieruchomości na sprzedaż w tym miejscu cieszą się zatem dużym zainteresowaniem. Rozbudowana infrastruktura i rosnąca liczba inwestycji biznesowych zapewniają miejsca pracy, a te przyciągają nowych mieszkańców. W związku z tym coraz częściej można kupić nieruchomości w Łodzi bezpośrednio od dewelopera. Obecnie w praktycznie każdej części miasta można znaleźć nowe nieruchomości.

  Łódź Retkinia, Stary Widzew, Grabieniec czy Zdrowie-Mania to tylko niektóre z obszarów, w których ostatnich latach powstały nowe osiedla bloków. Poza centrum Łodzi powstają też bardziej kameralne nieruchomości. Łódź Julianów, Polesie czy Górna to niektóre obszary, w których są zlokalizowane domy. Bardzo bogaty jest również lokalny wtórny rynek nieruchomości. Łódź i okolice pozwalają dopasować dom lub mieszkanie do każdych preferencji.

  Nieruchomości Łódź: wynajem mieszkań i domów

  Jeśli chodzi o dostępne ogłoszenia nieruchomości, Łódź ma sporo do zaoferowania także na rynku wynajmu. Dostępne są na nim przede wszystkim mieszkania (najpopularniejsze są te 2-pokojowe) blisko centrum miasta. Wynika to z tego, że wynajem nieruchomości w Łodzi jest kierowany przede wszystkim do młodych osób, które cenią sobie komfortowy dojazd na uczelnię lub do pracy oraz łatwy dostęp do miejskich rozrywek.

  Ceny nieruchomości: Łódź

  Przeglądając oferty sprzedaży nieruchomości miasta Łodzi, można zauważyć, że ceny są tu wyraźnie niższe niż w wielu innych miastach wojewódzkich. W porównaniu z nie tak odległą Warszawą za tę samą kwotę można tu kupić znacznie większą i nowocześniejszą nieruchomość. Łódź oferuje szczególnie przystępne ceny na rynku wtórnym – w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż może być tu nawet 2 razy tańsze niż podobny lokal w Warszawie. Warto zatem dokładnie przyjrzeć się dostępnym ofertom nieruchomości online. Łódź potrafi pozytywnie zaskoczyć!

  Nieruchomości Łódź: podsumowanie

  Niezależnie od tego, czy szukasz skromnego 2-pokojowego mieszkania, czy też domu z dużą działką, w stolicy woj. łódzkiego znajdziesz odpowiednie nieruchomości. Łódź bez pośredników oferuje dużą liczbę lokali skierowanych do osób młodych. Miasto jest bowiem dynamiczne i przepełnione kulturą. Jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości, Łódź ma również dużo do zaoferowania dla rodzin. Można tu znaleźć atrakcyjne, 3- lub 4 pokojowe mieszkania w zacisznych dzielnicach z dobrym dostępem do szkół, terenów zielonych i rekreacyjnych.

  Licznie zachowane budynki współtworzące bogatą historię miasta, a także stale prowadzone nowe inwestycje deweloperskie sprawiają, że zarówno rynek pierwotny, jak i rynek wtórny w Łodzi jest nasycony doskonałymi ofertami. Bez problemu znajdziemy tu stare kamienice, bloki z wielkiej płyty, nowoczesne osiedla deweloperskie, luksusowe apartamenty, a nawet wielkie osiedla domów jednorodzinnych. Stale rosnący popyt na wynajem sprawia również, że nieruchomości w Łodzi stanowią znakomite inwestycje!

  Oferty w okolicy

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: