Dom na sprzedaż 6 pokoi Gdańsk Kokoszki, 171 m2, działka 650 m2

Oferta sprzedaży od Magic House

Gdańsk, Kokoszki

1 850 000

10 818 /m2

Przestronny, nowoczesny bliźniak z ogrodem|gdańsk
Przestronny, nowoczesny bliźniak z ogrodem|gdańsk

Główne cechy domu

Cena

1 850 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

171 m2

Cena za m2

10 818 zł

Pow. działki

650 m2

Rok budowy

2014

Opis nieruchomości o powierzchni 171 m2

Przestronny, nowoczesny bliźniak z ogrodem|gdańsk

Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i bliskość natury z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik znajdzie swój własny kąt? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Leźnieńskiej w gdańskich Kokoszkach.
To miejsce, gdzie komfort spotyka się z funkcjonalnością.

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 171 m², usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 650 m². Budynek z 2014 roku wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia wygodę nawet dużej rodzinie.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
Dom został podzielony na dwie funkcjonalne strefy:

PARTER (Strefa Dzienna):

  • Przestronny, słoneczny salon połączony z aneksem kuchennym - serce domu, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, idealne na wspólne posiłki i relaks.
  • Dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni gościnnej.
  • Łazienka z prysznicem.
  • Praktyczna spiżarnia oraz pomieszczenie gospodarcze.
  • Wygodny garaż dwustanowiskowy w bryle budynku.

PIĘTRO (Strefa Prywatna):

  • Aż 4 ustawne sypialnie, zapewniające prywatność każdemu z domowników.
  • Dwie łazienki (jedna z prysznicem, druga z wanną) - koniec z porannymi kolejkami!
  • Wyjście na taras, będący dodatkową strefą wypoczynku.

ATUTY I STANDARD

  • Gotowy do wprowadzenia: Dom jest w dobrym stanie technicznym, wykończony w nowoczesnym stylu.