Dom na sprzedaż 5 pokoi Gdańsk Wrzeszcz, 309 m2, działka 516 m2

Oferta sprzedaży od RUSSJAN Apartment & House

Gdańsk, Wrzeszcz

1 590 000

5 145 /m2

Dom do rozbiórki w centrum wrzeszcza
Dom do rozbiórki w centrum wrzeszcza

Główne cechy domu

Cena

1 590 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

309 m2

Cena za m2

5 145 zł

Pow. działki

516 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 309 m2

Dom do rozbiórki w centrum wrzeszcza

Atrakcyjna, miejska działka o pow. 516 m2 zlokalizowana jest w ścisłym centrum Górnego Wrzeszcza w kwartale pomiędzy ulicami: Bolesława Chrobrego, Lilli Wenedy, Stanisława Dubois i Tadeusza Kościuszki. To spokojna, willowo-kamieniczna część dzielnicy. Cały ten rejon zachował swój charakter przedwojennej zabudowy z lat 20.-30. XX wieku. Nieruchomość usytuowana jest na atrakcyjnym i wygodnym dojazdowo odcinku ulicy otoczonym zadbanymi budynkami. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura dobrze rozwiniętej i pożądanej jako miejsce do zamieszkania dzielnicy.

Cena nieruchomości obejmuje prawomocne pozwolenie na budowę budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o projektowej pow. wynoszącej 309 m2 i rozbiórkę istniejącej zabudowy.

Projektowany budynek ulokowany w linii wyznaczonej przez sąsiednie budynki i stanowi estetyczne dopełnienie pierzei ulicy. Główna część działki rozpościera się na kameralnym zapleczu.

W pakiecie dumna nazwa literackiego patrona ulicy.

Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz są zaproszeniem do zapoznania się nią. Dokładamy starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Dom i działka

Pomieszczenia

Powierzchnia: 309 m2

Liczba pokoi: 5

Dodatkowe powierzchnie

Powierzchnia działki: wielkość działki, na której stoi dom, wynosi 516 m2