Dom na sprzedaż 6 pokoi piaseczyński, 158,76 m2, działka 400 m2

Oferta sprzedaży od 4 Ściany Sp. z o.o.

piaseczyński

1 390 000

8 755 /m2

Bliźniak 20 km od centrum warszawy
Bliźniak 20 km od centrum warszawy

Główne cechy domu

Cena

1 390 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

158,76 m2

Cena za m2

8 755 zł

Pow. działki

400 m2

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 158,76 m2

Bliźniak 20 km od centrum warszawy

Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 160 m2 w Gołkowie, powiat piaseczyński. Budynek jednorodzinny dwulokalowy w stanie deweloperskim z ogrodem o powierzchni ponad 400 m2. Wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Najbliższe otoczenie to domy jednorodzinne.

Do centrum Warszawy 20 km. Do stacji PKP Piaseczno 3,5 km.

Bliźniak zbudowany wg. projektu "Dom w kardamonie 2".

Powierzchnia użytkowa: 158,76 m2. Powierzchnia podłóg: 178,5 m2, garaż: 18,78 m2, kotłownia: 6,06 m2.

Rozkład pomieszczeń na parterze: salon z jadalnią, kuchnia, dodatkowy pokój, toaleta, kotłownia, pralnia, garaż.

Rozkład pomieszczeń na piętrze: 4 sypialnie, garderoba, łazienka.

W doświetleniu pomagają duże okna na parterze, drzwi balkonowe i okna dachowe.

Dom zbudowany z pustaków Porotherm z 20 cm ocieplenia. W całym domu rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, zainstalowano także piec i zasobnik wody.

Aktualnie toczą się prace wykończeniowe dookoła domu - wyłożenie terenu kostką, budowa ogrodzenia i bramy wjazdowej.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Dom i działka

Lokalizacja domu w powiecie piaseczyńskim