Dom na sprzedaż 5 pokoi Józefosław, 270 m2, działka 304 m2

Oferta sprzedaży od Emotion Agnieszka Dzierzgowska

piaseczyński, Józefosław

2 399 000

8 885 /m2

Sprzedaż, dom, 270 m2, 5 pokoi, józefosław
Sprzedaż, dom, 270 m2, 5 pokoi, józefosław

Główne cechy domu

Cena

2 399 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

270 m2

Cena za m2

8 885 zł

Pow. działki

304 m2

Dostępne od

2026-04-28

Rok budowy

2020

Opis nieruchomości o powierzchni 270 m2

Sprzedaż, dom, 270 m2, 5 pokoi, józefosław

2 399 000 zł | SPRZEDAŻ | DOM- SEGMENT ŚRODKOWY | 270 m2 | działka 304 m2 |  JÓZEFOSŁAW 

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom, z garażem dwustanowiskowym. Położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Józefosławiu - w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i jednocześnie szybki dojazd do Warszawy.

Dom został wykończony z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem materiałów wysokiej klasy. Kuchnia firmy VERLE, blat granit NERO ZIMBABWE, wyposażona w  sprzęty AGD: lodówkę, piekarnik, ekspres do kawy, płytę grzewczą oraz młynek do odpadów zamontowany w zlewie.  Podłoga z deski dębowej olejowanej.

Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia maksymalną funkcjonalność oraz komfort codziennego życia. Salon z antresolą, która doskonale doświetla wnętrza i tworzy elegancką i przytulną atmosferę. Taras o pow. około 50 m2 z deski kompozytowej, oraz ogródek z zimozielonymi nasadzeniami. 

- garaż dwustanowiskowy oraz kotłownia.
Powierzchnia 93 m2.
Poziom II
- dwie sypialnie z garderobami,
- sypialnia master z garderoba i łazienką,
- łazienka,
- balkon.
Powierzchnia 77 m2.
Poziom III:
- w pełni wykończone poddasze użytkowe z łazienką - idealne jako biuro, strefa relaksu, siłownia lub dodatkowa przestrzeń mieszkalna.