Dom na sprzedaż 5 pokoi Kębłowo, 125,80 m2, działka 1258 m2

Oferta sprzedaży od Partnerzy Nieruchomości

wejherowski, Kębłowo

1 299 000

10 325 /m2

Dom wolnostojący na dużej działce 1258m2
Dom wolnostojący na dużej działce 1258m2

Główne cechy domu

Cena

1 299 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

125,80 m2

Cena za m2

10 325 zł

Pow. działki

1258 m2

Rok budowy

2008

Opis nieruchomości o powierzchni 125,80 m2

Dom wolnostojący na dużej działce 1258m2

DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM, DUŻA DZIAŁKA 1258m2

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona w Kębłowie przy ul. Wybickiego, gmina Luzino.
Nieruchomość położona jest w pięknej zielonej okolicy. Bardzo dobry i szybki dojazd do LUZINA - 8 km/ 10 minut. Około 10 minut do Wejherowa, 30-40 minut do Trójmiasta (Gdańsk/Gdynia/Sopot),

DOM 
Dom wolnostojący, w pełni wykończony o powierzchni całkowitej 201,3m², pow. użytkowej 125,8 m², na działce o pow. 1258 m². Istnieje możliwość wydzielenia samodzielnego mieszkania. Na działce jest również możliwość wybudowania drugiego budynku

W SKŁAD DOMU WCHODZI

PARTER

- salon 23,4m2 z kominkiem i wyjściem na taras
- kuchnia 11,7m2 otwarta na salon z pełnym wyposażeniem w sprzęt AGD,
- sypialnia 12m2
- WC  3,1m2

PIĘTRO
- pokój 14,6m2
- pokój 17,3m2
- pokój 9m2
- garderoba 1,9m2
- łazienka z wanną 6,1m2

STRYCH - na rzeczy sezonowe, w płytach OSB
GARAŻ pow. 20,8m2 - jednostanowiskowy w bryle budynku z automatyczną bramą garażową oraz bramą wjazdową na pilota

Dodatkowo DOMEK DREWNIANY NA SPRZĘTY OGRODOWE

DODATKOWO
MEDIA:  prąd, woda, KANALIZACJA, (GAZ w drodze)
OGRZEWANIE  na eko-groszek, podłogowe parter, kaloryfer piętro
BOILER na ciepłą wodę, nowy z 2025r. 120litrów
Bardzo niskie koszty eksploatacji i utrzymania domu.
Koszt eko groszku w XII 700zł, I - 900zł, II - 600zł 
Miejsca postojowe na podjeździe, około 8 miejsc