Dom na sprzedaż 3 pokoje Lubin, 77,66 m2, działka 142 m2

Oferta sprzedaży od Park Home

Lubin

698 163

8 990 /m2

Dom w cenie mieszkania |77 m²| ogród | 2 sypialnie
Dom w cenie mieszkania |77 m²| ogród | 2 sypialnie

Główne cechy domu

Cena

698 163 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

77,66 m2

Cena za m2

8 990 zł

Pow. działki

142 m2

Rok budowy

2025

Opis nieruchomości o powierzchni 77,66 m2

Dom w cenie mieszkania |77 m²| ogród | 2 sypialnie

Dom w cenie mieszkania | 77,66 m² | Ogród | Cicha okolica

Marzysz o domu z ogrodem, ale nie chcesz utrzymywać dużej posesji ani wyjeżdżać daleko od miasta?
Ten segment to idealne rozwiązanie - własny dom w cenie mieszkania.

Na sprzedaż funkcjonalny segment o powierzchni 77,66 m² (parter + poddasze) z prywatnym ogrodem, tarasem i miejscem postojowym.

To realna alternatywa dla mieszkania w bloku - bez sąsiadów nad głową, bez klatki schodowej i bez kompromisów.

Własna przestrzeń - codzienny komfort

Parter (41,70 m²):

  • salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród
  • toaleta
  • wiatrołap
  • schowek pod schodami

Otwarta strefa dzienna z wyjściem na taras sprawia, że ogród staje się naturalnym przedłużeniem salonu. To idealne miejsce na poranną kawę, grill czy bezpieczną przestrzeń dla dziecka.

Poddasze (35,96 m²):

  • dwa ustawne pokoje
  • łazienka

Na górze znajduje się prywatna strefa domowników - sypialnia, pokój dziecięcy lub gabinet.

Dlaczego warto?

  • dom w cenie mieszkania
  • prywatny ogródek
  • własne wejście
  • cicha i spokojna okolica
  • funkcjonalny układ 3 pokoi
  • brak sąsiadów nad głową
  • nowoczesna zabudowa

To propozycja dla osób, które chcą więcej przestrzeni, więcej prywatności i więcej swobody - bez rezygnacji z wygody.

Brak PCC
Brak prowizji dla biura nieruchomości

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.