Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Lubin

  - 40 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Lubinie

  Rynek wtórny - 40 domów na sprzedaż w Lubinie

  Domy w Lubinie - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Lubinie dwupokojowe:

  W Lubinie jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Lubinie trzypokojowe:

  W Lubinie jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Lubinie czteropokojowe:

  W Lubinie jest 26 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 733 885 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 152 m2

  Domy w Lubinie pięciopokojowe:

  W Lubinie jest 14 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 957 286 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 250 m2

  Domy bezpośrednio w Lubinie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Lubinie - oferty agencji nieruchomości

   - 40 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Lubin z wyrafinowanymi nieruchomościami

  Położony w południowo-zachodniej Polsce Lubin znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego. Jest zaliczany do średnich miast. Dzięki działającym tu zakładom wydobywczym i przetwórczym rudy miedzi Lubin oferuje wiele atrakcyjnych miejsc pracy, czym przyciąga nowych mieszkańców. Miasto rozwija się także biznesowo czy kulturalnie. Tutejsza oferta nieruchomości jest dość różnorodna – można w niej znaleźć między innymi atrakcyjne domy na sprzedaż. Dowiedz się więcej.

  Domy na sprzedaż w Lubinie i okolicach – jak wygląda rynek?

  Tradycyjnie w Lubinie dominuje zabudowa jednorodzinna, choć ostatnio miasto rozwija się raczej w kierunku nowoczesnych osiedli bloków i apartamentowców. Domy na sprzedaż pochodzą tu natomiast przede wszystkim z rynku wtórnego. Są to zarówno zabytkowe kamienice, jak i nowoczesne obiekty wzniesione w ostatnich kilku latach w ramach prywatnych inwestycji. Często dostępne są przestronne i w pełni urządzone nieruchomości. Niejednokrotnie bardzo ciekawe oferty dotyczą centralnych lokalizacji. Atrakcyjne domy na sprzedaż można jednak również znaleźć w okolicach Lubina – szczególnie w pobliskich wsiach.

  Ile kosztują domy na sprzedaż w gminie Lubin?

  Ze względu na zróżnicowanie rynku i ograniczoną dostępność ofert trudno jest jednoznacznie określić poziom cen domów w Lubinie. Statystycznie w przeliczeniu na 1 m2 można go określić jako średni, ale w mieście nie brakuje nieruchomości „z górnej półki”, które są wyraźnie droższe. Taniej można kupić przede wszystkim domy starszego typu. Znaczenie ma również powierzchnia użytkowa – im większa, tym niższa cena w przeliczeniu na 1 m2. Wówczas nabywca musi się jednak mierzyć z wyższymi kosztami utrzymania. Taniej można też szukać nieruchomości poza miastem – w całej gminie Lubin znajduje się wiele atrakcyjnych domów, a część z nich co roku trafia na rynek wtórny.

  Domy na sprzedaż w Lubinie – znajdź idealną nieruchomość dla siebie

  Domy na sprzedaż w Lubinie można znaleźć na terenie całego miasta – nawet w pobliżu centrum, w którym dominuje zabudowa wielorodzinna. Nowoczesne nieruchomości częściej znajdują się jednak na obrzeżach, gdzie często sąsiadują z kameralnymi blokami, ale również z terenami zielonymi. Osiedla są zróżnicowane pod względem charakteru. Wszystkie są jednak dobrze skomunikowane z centrum i wyposażone w niezbędną infrastrukturę. Interesują Cię domy na sprzedaż w Lubinie, ale tylko w konkretnej lokalizacji? Skorzystaj z naszej interaktywnej mapy, aby odnaleźć aktualne oferty.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Lubinie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: