Dom na sprzedaż 60 pokoi Marki, 2000 m2, działka 4500 m2

Oferta sprzedaży od EMMERSON ZARZĄDZANIE SP.Z.O.O.

Marki

9 450 000

4 725 /m2

Obiekt z najemcą
Obiekt z najemcą

Główne cechy domu

Cena

9 450 000 zł

Liczba pokoi

60

Powierzchnia

2 000 m2

Cena za m2

4 725 zł

Pow. działki

4500 m2

Rok budowy

2000

Opis nieruchomości o powierzchni 2 000 m2

Obiekt z najemcą

sprzedam HOTEL 50 pokoi
znakomicie skomunikowany z Warszawą

do sprzedania z pełnym wyposażeniem.

działka zagospodarowana.

wszystkie media.

możliwość dokupienia terenu ok. 1,5h.

Zapraszam na PREZENTACJĘ

Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.

Dom i działka

Pomieszczenia

Powierzchnia: 2000 m2

Liczba pokoi: 60

Wykończenie

Stan wykończenia: Bardzo dobry